Wpis z mikrobloga

Według odtajnionego nieaktualnego już tuskowego planu obrony kraju przed ruskim najazdem zaznaczony na czerwono obszar miał wpaść BEZ WALKI w ręce ruskich. Obrona miała skupiać się wyłącznie na granicy rzeki Wisła.
Tusk gotów był bez walki poświęcić 15 mln rodaków, żeby bronić Berlin.

Zestawiając to z Ukrainą, która walczy o każdy kawałek swojego terytorium, plan ten można nazywać ZDRADĄ NARODOWĄ.
Już na taśmach prawdy mówili gdzie mają Polskę Wschodnią, bo nie byli zainteresowani jej rozwojem, a to tylko pokazuje gdzie naprawdę ją mieli.

Ta teoria sprowadza się, że na koniec wiesz, ch** tam z tą Polską wschodnią, nie? Warszawa, Katowice, nie? - miał powiedzieć minister skarbu Włodzimierz Karpiński do prezesa PKN Orlen Jacka Krawca na temat koncepcji rozwoju kraju, która dyskryminuje wschodnie regiony.


#wisla #afera #polityka #bekazlewactwa #neuropa #konfederacja
kogi - Według odtajnionego nieaktualnego już tuskowego planu obrony kraju przed ruski...

źródło: wisla

Pobierz
  • 56
@kogi: Mam pytanie jak chcesz się obronić na linii granic ? Przecież jak padnie obrona to dojdą do zachodniej granicy bez żadnej obrony. Musielibyśmy mieć 2mln żołnierzy żeby to zrealizować. Po drugie tam ziemia jest płaska jak stół, PIS planuje rzeź naszej armii.

Powtórka z 1939 roku mieli bronić każdej wsi a po 2 tygodniach oddali cały kraj.

A Ukraina nie broniła każdej miejscowości, więc nie kłam.
@danob99: co ty pieprzysz? Co to za roznica czy bronili by się na Bugu czy na Wiśle?
Przecież jak widać druga armia świata sobie nie radzi z sama Ukrainą. Wiec głupota było by oddawać cokolwiek ruskim gdy mielibyśmy pełne wsparcie NATO.
@kogi:

bredzisz, rozmawiam z wojskowymi i każdy potwierdza jak po rozpierdzielało armię.

co ma piernik do wiatraka, jak chcesz się bronić na linii granic jak masz na przeciwko sobie 500 tyś ruskiej armii z 20 tyś czołgów i lotnictwem ? To był rok 2012 kiedy Rosja była uważana za potęgę militarną.

Te plany PIS-owi to chyba sam ruski generał podsunął.

Ukraina do tej pory nie oddała nawet skrawka ziemi bez walk
@Mezomorfix:

co ty pieprzysz? Co to za roznica czy bronili by się na Bugu czy na Wiśle?

Przecież jak widać druga armia świata sobie nie radzi z sama Ukrainą. Wiec głupota było by oddawać cokolwiek ruskim gdy mielibyśmy

pełne wsparcie NATO.


No tak, teraz to każdy taki mądry. Przypomnę, że Ukraina straciła prawie całe południe, jakby tam wysłali całe wojsko to pewnie już by jej nie było.
@danob99: Ale u nas jest w sasadzie 1 front, i nie liczę Bałtyku bo byłby zabezpieczony przez NATO. Przestrzeń powietrzna również.
Plan z 2011 zakłada zrobienie z Polski poligonu, strefy buforowej dla Berlina, nie wykluczając że Niemcy nie były by chętne do pomocy więc w przypadku wojny mogło by dojść do rozbioru Polski.
Plan zakłada w zasadzie oddanie tego czego ruscy by chcieli od Polski w przypadku wojny (w 39 R-M
@Mezomorfix:

no tak, pewnie, może dlatego na wschodzie tak licznie likwidowano jednostki wojskowe


I znowu jakieś kocopoły. Zrozum Ja nie jestem w twoim kółku lizania rowa ... domyśl się komu.