Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy to jest dziwne, że chcę być samotny?
Zarabiam tyle co 1% Polaków (przez co pracy mam dużo oraz brak mi sił na związek i jego rozwój).
Mam wyższe wykształcenie, własne mieszkanie w wieku 30 lat. Nie chcę nikomu przeszkadzać - w związku z czym nie mam znajomych oraz nie utrzymuję kontaktu z rodziną. Szczerze to nawet nie wiedzą ile zarabiam, bo zarabiam więcej od nich oraz rodzeństwa. I nie chcę im się tym chwalić, bo wiem jak zaraz zostanę odebrany. Za młodu zarabiałem dość dobrze, to też w domu panowała zazdrość i złożyczenia z tego powodu. Czysta toksyna. Kiedyś nawet im powiedziałem o takich zarobkach, że tyle mogę zarabiać. Reakcja? "20 tysięcy? A kto Ci tyle pieniędzy da? Weź przestań." Także takie myślenie panuje u tego rodzaju ludzi.
Czy ktoś też tak ma, że chce być samotny i jest dosyć ustatkowaną osobą życiowo pod każdym względem?

#samotnosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638699744bf3873caced0bac
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania przepraszasz że żyjesz i tłumaczysz sobie to, że jesteś samotnym odludkiem przez pracę. Chcesz być samotnym niby, nie masz żadnych znajomych to znaczy że jesteś samotnym. Nikt na siłę cię nie wyrywa z tego stanu. Ten post brzmi jak byś się chwalił i żalił swoim życiem jednocześnie.
Ja mam trochę inny problem ;/ rodzina wie ile zarabiam bo się debil musiałem pochwalić, nie jest to dużo jak magiczne 15 / 20k ale dużo jak na skale polaczków. Problem teraz w tym, że wzgląd na moje zarobki rodzina ma do mnie pewne oczekiwania a chciałbym na spokojnie sobie odkładać na własne mieszkanie. Co rodzicie?


@Puuch12: Założyć osobny wpis na Anonimowych ( ) A tak
UzależnionaLama: @cynamonowazaslona: nad tym, że zawsze przykładowo pyta mnie rodzina bądź znajomi kiedy będę miał dziewczynę. Co prawda nie mam kontaktu z rodziną, ale bardzo rzadko gdzieś tam się zdarzy. A jeżeli się zdarzy to jest o tym rozmowa. Z tego tytułu zastanawiam się, czy coś nie jest nie tak w tej materii.

@sberatel:

Ten post brzmi jak byś się chwalił i żalił swoim życiem jednocześnie.


Przeważnie się żalę,
BogataSamica: I feel you bro. Najlepiej to mieć w dupie wszystko i obrać MGTOW. Rób swoje, bądź hedonista, jak się trafi jakaś dziewuszka co bez wysiłku będziesz w stanie ja nabić na drąga - korzystaj. Sam tak robię od lat. W miesiąc zarabiam tyle co moja siostra i rodzice razem wzięci przez 4 miesiące. Zyje mi się zajebiscie.
---

Zaakceptował: karmelkowa