Wpis z mikrobloga

@Dejw983: Jak szukasz normalnego związku, to radziłbym odsiewać w pierwszej kolejności po opisach lub ich braku. Plus sam powinieneś coś mieć sensownego w nim. Ile już siedzisz na tych portalach?
@LemurChmur: Dość długo prawie 2 lata będzie jedyne co to poznawałem na sex i na tym się skończyło dużo też było spotkań jednorazowych w kawiarni naprzyklad ale później kontakt się urywał
@Kryskamatyska: No to akurat prawda bo jak tutaj wchodziłem codziennie i czytałem niektóre wpisy to później mi psycha siadała im bardziej się faszerowalem tymi wpisami to miałem spadek nastroju i za dużo sobie wkrecalem do głowy dlatego teraz raz od czasu tutaj wchodzę bo można faktycznie się obrazić na świat poprzez czytanie tego s rzeczywistośc odbiega od wykopu
@Dejw983: Zależy w co celujesz. Zauważyłem, ze parujac się z dziewczynami na prawdę ładnymi nie wypala podczas gadki. Maja pewnie 30 inynch kolesi od pisania. Na spotkaniu to salo - jedno i na tym się kończy ale raczej z mojej strony.
Nie wiem czy zauważyłeś, ale te „brzydsze” bardziej się wkręcają w rozmowę i na prawdę da się z nimi spoko pogadać ale są słabe z wyglądu. A ja mam swój