Wpis z mikrobloga

#perfumy
Czy ktoś z szanownego tagu, kupił don kichota który był promowany na perfumowych śfirah? Zastanawia mnie czy faktycznie taki super jest i inne takie?
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Json_: kupiłem don kichota. Mam bardzo mieszane uczucia. Jak powąchałem atomizer, to od razu poczułem Aventusa. Psiknąłem więc na rękę i zapach okazał się zupełnie, zupełnie inny. Mi to strasznie smierdzi, jak jakiś tani dezodorant. Najgorszy minus jest taki, że doslownie po 30min od aplikacji dwóch psików, już nic z niego nie zostało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Json_: nie wiem, może coś ze mną jest nie tak. Chociaż paru znajomym pokazałem i reakcje były negatywne lub neutralne. Pytałem wczorej na wykopie, żeby porównać opinie, ale nikt się nie zgłosił.
A do Ciebie dopiero jedzie ten dekant?
@Red_Ducc: Będzie jechać, dopiero w następnym tygodniu, duży hajp był kręcony, ale powiem Ci, że pytałem się Bogdana, o alkohol perfumeryjny - jaki skład jest, to po odpowiedzi wiedziałem już z kim mam do czyniena. Chociaż, nie chce zakładać z góry
@Red_Ducc: Przyszło, mam podobną opinie do Twojej, po 40min ja już praktycznie nic nie czuje. Zapach mnie nie porwał, początek był dla mnie ciężki - smrut, później ananas z wodą kolońska, mam takie wrażenie, bardzo słabo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Json_: tak, u mnie kilka dni później trochę się zmienił, ale teraz pachnie właśnie jak ananas z wodą kolońska. Parametry raczrj się nie zmieniły.
Twórca w odpowiedzi powiadomił mnie, że skoro zapach słabo trzyma, to powinienem aplikować na ubrania i w ogóle, że jest za zimno na testowanie takich świeżaków (co nadal nie usprawiedliwia trwałości <1h xd).
Znalazł się również jeden gość, który twierdzi że mu ten zapach spokojnie trzyma 10h