Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
@lsrrdc:

za 5 łat nikt nie necie pamiętał stylu a wynik zostanie.


Tak samo jak nikt nie pamięta w jakim stylu Grecja wygrała euro ale za każdym razem jak się pojawia ten temat to każdy wspomina w jakim stylu. Tak samo jak nikt nie pamięta stylu w jakim wygraliśmy mecz z Japonią na poprzednich mistrzostwach, ale każdy wspomina niski pressing.
Ja tam oglądam piłkę głównie dla zabawy, a mecze reprezentacji dają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@billybumbler:

Tak samo jak nikt nie pamięta w jakim stylu Grecja wygrała euro ale za każdym razem jak się pojawia ten temat to każdy wspomina w jakim stylu.


Szkoda że ludzie tak krzywdząco podchodzą do tej wspaniałej drużyny, jaką była Grecja w 2004 roku.

To nie było proste murowanie bramki i modlenie się, by przeciwnik spartolił stuprocentową okazję, tak jak było w tym meczu.
Tamta drużyna (zwłaszcza w fazie pucharowej) pacyfikowała
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kleki_Petra: Pełna zgoda i 5 plusów ode mnie i wszystkich moich multikont. Niektórym się wydaje, że wystarczy postawić 10 chłopa we własnym polu karnym i liczyć na stałe fragmenty, zapominając przy tym, że głównym bomberem Grecji był, #!$%@?, Charisteas. xD
Gdyby to tylko było takie proste, to na każdej wielkiej imprezie Polska byłaby co najmniej w półfinale.
@B12477: daj spokój, nigdy ta reprezentacja dobrze nie grała, szczególnie na mundialu.
Sam fakt ze wyszliśmy z grupy po 36 latach a teraz płaczemy że słaby styl, albo Francja nas rozjedzie xD
Przecież takie same nastroje by były jakbyśmy pięknie grali ale wszystko przegrali - tez nikomu by nie pasowało.
Po prostu zawsze macie jakiś problem
I żeby nie było - nie jestem fanem Czesia i mi tez ciężko się te