Wpis z mikrobloga

Czy może ktoś polecić klub Strzelecki w którym można poznać kompetentnych ludzi którzy pomogą nauczyć się strzelać precyzyjnie albo nie będą robić problemu ze zrobieniem pozwolenia. Chce uniknąć leśnych dziadków z poprzedniego ustroju, fanatyków którzy najchętniej nosili by swoją broń przy sobie po ulicach i poznać ludzi którzy autentycznie chcą się doszkalać i pomagać innym w doskonaleniu umiejętności.
#krakow #bron #strzelectwo
  • 32
  • Odpowiedz
@HachiRoku: ja sobie wmawiam, że przynajmniej będzie mniej chętnych na egzamin w takich temperaturach i nie będę musiała jechać poza Kraków, bo nie zajmą wszystkich miejsc ;) Pewnie złudna nadzieja. Ale palce to mi zamarzają jak ładuję magazynek.
  • Odpowiedz
@Francisco_dAnconia: niedawno o to pytałam i na mikroblogu właśnie je mi jpolecali. Jak będę miała chwilę to poszukam gdzie je można na żywo obejrzeć, ale to dopiero jak porządnie złapię wyczucie ze wszystkim. To jeszcze nie jest ten moment, na razie potrzebuję bardziej bezpośredni kontakt z palcami.
  • Odpowiedz
Ale palce to mi zamarzają jak ładuję magazynek


@kasiknocheinmal: M-pact framers od stali odizolują i sportową idzie normalnie załadować, bo w gripach od mechanixa to moje duże łapska mają problem ze sportową, da się, ale trzeba uważać.
I tak myślę czy nie kupić innych, rangeman od helikona wygląda dobrze...
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: Zdawałem patent rok temu w grudniu na Pasterniku i był komplet- 80 osób. Nie wiem jak teraz, ale wtedy jeszcze obostrzenia były w mocy i czekałem łącznie 3 godziny na mrozie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z miejscem nie ma problemu, tylko trzeba się zapisać niedługo po otwarciu rejestracji.
  • Odpowiedz