Wpis z mikrobloga

Tymczasem na #twitter właściciel serwisu, Elon #musk zbanował #ye czy tam #kanyewest. Bezpośrednim powodem było wrzycenie przez Kanye grafiki ze swastyką wpisaną w Gwiazdę Dawida. I tyle by było z tej wolności słowa.

Link do wątku gdzie Musk pisze o blokadzie:
https://twitter.com/elonmusk/status/1598543670990495744
Pobierz maskapone - Tymczasem na #twitter właściciel serwisu, Elon #musk zbanował #ye czy tam...
źródło: comment_16699620139apxjhJnOkQBa47q6y7qK3.jpg
  • 117
@ElLama:

Jak on dosłownie powiedział: I like hitler. Doslownie lubię Hitlera. XD Widzę dobre rzeczy w hitlerze.

Dlaczego lubi Hitlera? Jakie dobre rzeczy widzi w Hitlerze? Skoro lubienie/docenianie pewnych rzeczy w Hitlerze to popieranie nazizmu (implikacja wyciągnięta z twojego komentarza i innych mirków) to czemu mówi, że lubi żydów? Przecież naziści nienawidzą żydów. To w końcu o co chodzi?
Patrzę na jego zachowanie przez pryzmat chrześcijańskich wartości oraz tego, że nie
@stgnck: jak dla mnie wychwalał, np chwalił Hitlera za to że wynalazł autostrady i mikrofony xd
Imo szukasz logiki w tym co mówi Kanye, ale tam żadnej logiki nie ma - on jednocześnie mówi, że lubi żydów, sam jest żydem i żydzi chcą zniszczyć mu życie ¯\_(ツ)_/¯
@stgnck: ja mam bekę z takich jak ty, dla których popieranie nazizmu zaczyna się dopiero jak ktoś wrzuca żyda do pieca.

Kanye ostatnio:
Pisze cały czas o teoriach spiskowych, mówi że zrobi żydom "Death con 3"
Cały czas atakuje Żydów w każdym praktycznie wywiadzie.
Wkleja swasty
Mówi że Hitler był spoko w sumie
Zadaje się z Nick Fuentes i Milo Yiannopoulos, komentatorami politycznymi z nazistowskimi poglądami (tak nazistowskimi, serio, a nie
@Herubin: mógłbym tutaj wyjaśnić dlaczego (szczególnie w krajach które nie doświadczyły tego "wspaniałego" systemu) sierp i młot nie jest uznawany za tylko i wyłącznie symbol zabijania ludzi, a swastyka jest, ale nie chcę mi się kopać z koniem i "Neuropek broni komunizmu". Więc napiszę tylko, bo tak już jest.
W ChRL największy rzeźnik Mao jest na każdym banknocie, a na Tasmanii powiewa flaga z union jackiem który był symbolem ludzi, którzy
Tymczasem na #twitter właściciel serwisu, Elon #musk zbanował #ye czy tam #kanyewest. Bezpośrednim powodem było wrzycenie przez Kanye grafiki ze swastyką wpisaną w Gwiazdę Dawida. I tyle by było z tej wolności słowa.


@maskapone: Ale Ty wiesz, że to nie ma nic wspólnego z wolnością słowa? W Polsce np nie możesz propagować publicznie symboli nazistowskich. Wyjdź na ulicę z flagą/swastyką i zobacz jak policja reaguje. Nie będzie to miało nic
to czemu mówi, że lubi żydów


@stgnck:
Wooow, powiedział że lubi żydów, panowie wszystko gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież naziści nienawidzą żydów.


Okej i? Moge się założyć o 1000 zloty że jakiś nazista powiedział ze kocha żydów.

Patrzę na jego zachowanie przez pryzmat chrześcijańskich wartości


No tak średnio, bo wychwalanie reżimu który zrujnował pare krajów, wymordował sporą częśc jednej nacji i wymordował 20% obywateli kraju (Polski)
@stgnck:

Dlaczego lubi Hitlera? Jakie dobre rzeczy widzi w Hitlerze?

Jak ja kocham wykop xDDDDD

Ja: Nie mam nic do Gejów, nie mówię że Socjalizm czy Komunizm jest lepszy ale Kapitalizm ma swoje wady z którymi możemy spróbować walczyć, nie uważam że Czarni są gorsi niż my

Wykopki: HA TFU NA RYJ KOMUCHU NEUROPEJSKI, NOE PRZEPRASZAJ ZA STALINA, MAO, POL POTA I WUWUZELE JESTEŚ WSPÓŁWINNY TEMU MARKSISTO KULUTROWY.

Ye: nie lubię
Dlaczego lubi Hitlera? Jakie dobre rzeczy widzi w Hitlerze? Skoro lubienie/docenianie pewnych rzeczy w Hitlerze to popieranie nazizmu (implikacja wyciągnięta z twojego komentarza i innych mirków) to czemu mówi, że lubi żydów?


@stgnck: w tym wywiadzie mówi, że jego konta zostały zablokowane przez żydowskie banki i twierdzi, że naziści nie byli źli. Serio chcesz go bronić? Gościa, który wprost mówi "kocham nazistów"?
@mojemirabelki: wolnosc slowa wedlug lewactwa jest wtedy gdy sie pisze zgodnie z ich poglądami, w przeciwnym razie mozna uzywac wszelkie faszystowskie metody w tym cenzurę, areszt, kazdy rodzaj lamania praw czlowieka, to nie wazne lewakow nie obchodzi wolnosc obchodzi ich to zeby dokopac prawakom jakby mogli to by ich wieszali