Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od kilku lat moje życie to ciągły stres: praca, zdrowie i sytuacja materialna najbliższych mi osób, wszystko to, co się dzieje dookoła mnie. Nie chcę nawet myśleć, jakie spustoszenie w moim organizmie sieje zaburzona gospodarka hormonalna, w szczególności ta związana z kortyzolem. Tycie, wypadanie włosów, problemy skórne to zapewne tylko początek. Czuję, że zbliżam się do kolejnego przystanku o nazwie "zaburzenia psychiczne".
Więcej straszenia:
- śmiercionośnym wirusem
- wojną
- kryzysem gospodarczym
- świeżynka: wezwanie do wojska na ćwiczenia
Dlaczego sami kręcimy na siebie bata, tworząc tak bardzo stresujący świat? Nie wątpię w to, że jest to na rękę władcom naszego świata. Ale dlaczego sami im w tym pomagamy?
#zdrowie #gorzkiezale #polska #wojna #koronawirus #obowiazkowecwiczeniawojskowe

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638a6cef4bf3873caced99c4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: telewizja się rozwinęła. Oni żyją z sensacji więc codziennie musi być coś nowego. A na świecie ciągle działo i dzieje się coś złego. Spróbuj nie śledzić newsów i afer na których nie masz wpływu. Skup się na pracy, na hobby, książkach. Bo tv teraz nie odpuści, to dla nich żyła złota.