Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

Mam znajomego. Chłop jest rozpaczony, spotykał się z laską 2 miechy ale stwierdziła, że to nie to i zerwała z nim kontakt. I tak palnąłem:


A on tak popatrzył na mnie i..


I tak przykro mi się zrobiło, już więcej nie pytałem, co by ziomeczka nie dręczyć. I stąd mam teraz rozkminę.

Jak ludzie "spotykają się ze sobą" żeby być razem/docelowo być ze sobą w związku, to uprawiają ze sobą seks?

Jeśli jakaś laska chce poczekać z seksem dłużej [na przykład do ślubu], to wtedy czym się różni "spotykanie się" od bycia w "związku bez wspólnego mieszkania"? No bo przecież nie seksem, skoro go nie ma?

Jeśli jakaś laska godzi się na seks na pierwszej lub drugiej randce, to potem czym się różni "spotykanie się" od "związku bez wspólnego mieszkania]? Chyba nie seksem, skoro pojawia się już na samym początku relacji?

Oczywiście mam na myśli relacje gdzie jedna kobieta spotyka się z jednym facetem, na wyłączność, bez osób trzecich.

Ogólnie mówiąc, jak rozumiecie te pojęcia?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #seks

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638b2ec54bf3873cacedb375
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 5
Jeśli jakaś laska godzi się na seks na pierwszej lub drugiej randce, to potem czym się różni "spotykanie się" od "związku bez wspólnego mieszkania]? Chyba nie seksem, skoro pojawia się już na samym początku relacji?


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak laska godzi się na sex na pierwszej badz drugiej randce, to jej na 90% chodzi o FWB a nie o związek LoL
@AnonimoweMirkoWyznania: zakładając ze laska jest zdrowa, to najlepsza sytuacja jest wtedy gdy nie miała żadnych/zbyt wielu partnerów przed tobą i uprawiacie sex dość szybko. to po prostu znaczy że szczerze cie pożąda, na tyle, że nie chce ryzykować rozstania oraz masz pewność, że pod tym względem nie traktuje cię gorzej od poprzednich partnerów. oczywiście

z drugiej strony jeśli czeka z tym bardzo długo, to nigdy nie wiesz czy z kimś lepszym