Wpis z mikrobloga

no to minęło trochę już czasu i można po fakcie ocenić zmianę ramówki w #radio357
Co sądzicie o niej?
Dużo liczyłem na odmulenia piątku i nie do końca jestem zadowolony. Dłuższe wspieraj system jest fajne, ale już przestałem przez to słuchać listy wieczorem.
Propsowałem usunięcie Olszańskiego, ale wstawienie zamiast tego "Na dachu świata" sprawia że to i tak jeden #!$%@?.
Boro jak nudziła tak nudzi, fajne jest przesunięcie (a nie skasowanie) la pausa italiana.

jakoś nie odnajduję się też w paśmie "gwiazd" czyli jenny i inne dj rafalale.
Ogólnie mniej zacząłem słuchać radia i nawet "co państwo na to" już mi się przejadło bo jakoś takie puste gadanie się zrobiło

A wy, co sądzicie?
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Rad-X: ja lubię posłuchać radia w sobotę i w niedzielę rano. Niestety nie trawię ani gadania o kanapkach z twarożkiem i rzodkiewkami z domowego ogródka ani Państwa Brzezińskich. Wydłużenie tych audycji do 2 godzin wg. mnie jest na minus. Wolałbym coś muzycznego w tym czasie. Audycja Antoniego w niedzielę między 8 a 9 była fajna. Szkoda, że wyleciała z ramówki.
@Rad-X: Właściwie to zgodzę się w każdym punkcie. Brakuje mi audycji Michniewicza, a nic z nowych do mnie nie trafia. Przerost gadaniny w tej stacji mnie przerasta i też słucham coraz mniej. A juz wrzucanie boro i pitolenia o komiksach w Kieruj się na południe w czwartki to jest szczyt głupoty.
La pausa w niedzielę jest genialna i pasuje mi bardziej w niedziele.
Muzycznie ta stacja upadła bardzo. Dobrze że Kaczkowska