Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hotirit: Bzdura. Już nie raz testy wykazały, że lepiej dać trochę za dużo niż za mało.
@gomjeden: A czy poza upaćkaniem wszystkiego dookoła i stratą dodatkowych 10min na czyszczenie przy ewentualnej zmienie pasty za 3 lata są jeszcze jakieś minusy? O tym ziarnku ryżu to nawet się nie wypowiadam, bo aż zaniemówiłem xD
@Ralphs: Lepiej dac wiecej jak sciagasz za 2 dni chlodzenie i zakaldasz inne lub robisz tak jak On zeby tylko sprawdzic czy komuter dziala, na dluzsza mete pasta straci wlasciwosci i bedzie wolniej odprowadzac cieplo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hotirit: no ja generalnie nie mam zamiaru tego za szybko usuwać xd jestem w każdym razie zadowolony, że komp odpalił. Jeśli głosy są podzielone i @Ralphs uważa, że jest tego ok, a ty, że za dużo, to powiedzmy, że będę zerkał na temperatury procka, najwyżej zmienię pastę za jakiś czas. Przedtem się tego bałem, a teraz, jak już komp złożony - żaden problem to odkręcić xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shatter: Niczym się nie przejmuj, jest ok. Ogólnie to w jaki sposób aplikujesz pastę ma znikomy wpływ na temperatury. Ale zawsze lepiej odrobinę za dużo niż odrobię za mało z uwagi na różne rozmieszczenie chipletów pod IHSem. Nadmiar zostanie "wyciśnięty" bokiem i żadnych negatywnych efektów poza dodatkowym czyszczeniem nie uświadczysz.