Wpis z mikrobloga

komuch i putinowiec zawsze się dogadają


@prawda_w_moskwie:

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Widzę, że wysługiwanie się rosji nadal jest wiecznie żywe w tej rodzinie. Już jej tatuś wydał rozkaz strzelania do Polaków, rozstrzelali w czasie stanu wojennego mojego chrzestnego, młodego oficera za niepodporządkowanie się rozkazom. Mordercy, antypolacy, zdrajcy narodu i tyle w temacie.


@Subtelny_Prostak: Karanie dziecka za grzechy ojca wcale a wcale nie jest komuchowe xD. A to że ona
@Tamtararara: Oficjalnie oczywiście, że nie. Uważasz, że władza się do tego przyzna? Ciało przywieźli w zaspawanej metalowej trumnie. Pochówek na cmentarzu wojskowym. Jaką masz wiedzę i jakie interesy by komuś rzucić tak prosto w twarz "kłamiesz"? Jesteś oficerem WP? Został zastrzelony przez dowódcę. Myślisz, że nie ma na tym świecie ludzi którzy zostali pokrzywdzeni przez władzę ludową i zostało to zatuszowane? Czemu tak zajadle bronisz komunistów? Kim ty jesteś? Przeczytaj moje
@Koniasz: Kto mówi o karaniu? Jestem tylko przeciwny prokremlowskiej propagandzie, ktoś przecież za to płaci. Za komuny mieliśmy cenzurę i proradziecką propagandę. I jedno i drugie było szkodliwe a skutki tych działań odczuwamy do dziś.
Jestem tylko przeciwny prokremlowskiej propagandzie


@Subtelny_Prostak: A pro amerykańskiej albo pro ukraińskiej już nie ? Jaruzelska zaprasza wszystkich z każdej strony. U niej był Sikorski, Ziemkiewicz, Korwin, Mentzen, Bartosiak, Zychowicz i wielu wielu innych. Jakbyś oglądnął chociaż jeden jej program to byś zrozumiał że ona nie jest stronnicza tylko daje się wypowiadać gościom. Potrafi też zadawać ciężkie pytania w tym te od widzów. Chciałbym żeby tak "stronnicze" były główne media w
@Koniasz: Śmieszne to nie jest. Rosyjscy żołnierze to degeneraci werbowani z kolonii karnych skazani za najcięższe przestępstwa. To co wyprawiają na okupowanych terenach mając pełną władzę i broń skutkuje bezkarną możliwością urzeczywistnienia wszystkich ich psychicznych wynaturzeń i zboczeń. Kogo ty bronisz człowieku? Rosjan bronisz?
Kogo ty bronisz człowieku? Rosjan bronisz?


@Subtelny_Prostak: Już jeden krok od nazwanie mnie onucą. Zabawne to się robi. Już "ROSJAN BRONISZ ?" a jesteś w stanie mi pokazać gdzie ? Czy tak po prostu każdy kto ma inne zdanie niż ty to obrońca ruskich ? Widzę że nadal stabilnie na wykopie. O Rosji można już mówić tylko źle i to pod każdym względem. Zaraz się zakaże ich literatury w tym klasycznej.
@setmauz: jaszczura to nie mam pojęcia i nawet nie oglądałem, to zasługa wykopków... Braun to chyba kiedyś? a Sykulski, nie śledzę więc nie wiem co tam znowu mu zarzucają.