Wpis z mikrobloga

Mirki, kasjerka w #kaufland nabiła mi na rachunek 2x Ballentinesa za prawie 90 ziko ewidentnie mnie w ten sposób #oszukujo Kupiłem jeden a zapłaciłem za dwa. Rachunek za zakupy był dosyć duży więc nie zwróciłem od razu uwagi, tylko w domu. Infolinia już nie działała bo w soboty do 17.00, więc co robić? Czekać ze zgłoszeniem do poniedziałku?
  • 10
@seniorwykopek: łatwo powiedzieć. Pracujesz, zarabiasz, idziesz w sobotę sobie kupić łychę na weekend, a kasjerka cię jeszcze okrada, no chyba, że się jej tylko tak ręka omskła i 2x nabiła
@zolgar: w 99% kauflandow, są kamery skierowane na kasy, monitoring nagrywa conajmniej 14 dni, zwykle ok 30 zależy od dysków i jakości nagran. Idź do punktu informacji i zgloś to w poniedziałek, jeśli faktycznie wzieles jednego to nawet na tych najgorszych kamerach będzie widać i bez problemów dostaniesz zwrot pieniędzy. Będzie to wyglądało mniej więcej tak że przyjdzie kierownik dnia, pójdziecie do pokoju z monitoringiem i ochrona cofnie czas do danej
@yazir: Mirku dzięki za informację. W sumie nie wiedziałem czy kasy są monitorowane i jak szybko trzeba reagować w takiej sytuacji. W poniedziałek idę wyjaśnić sprawę.
@Wera94: poszło zgodnie z przewidywaniami @dziekujemyzapraszamyponownie: i @yazir: czyli w poniedziałek zadzwoniłem na infolinię i zgłosiłem reklamację. Pani powiedziała, że od razu zajmie się sprawą i przekaże informacje do właściwego marketu. We wtorek bez słowa zwrócili pieniądze po okazaniu paragonu. Czyli niepotrzebnie się martwiłem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)