Wpis z mikrobloga

Wykopki wcześniej: BRAWO Izrael!! Obowiązkowa służba dla wszystkich! Patrzcie na Szwajcarię tam każdy w razie czego łapie za broń i idzie walczyć za ojczyznę. . Co? ruskie uciekają od mobilizacji? HaHaHa, Ej ty ukraińcu!! Czemu siedzisz w Polsce a nie walczysz za swój kraj!?

Wykopki teraz: Aaaale jak to? Jjjjakie ćwiczenia? 30 dni? O boże o #!$%@?! Halo wykop jak załatwić sobie zwolnienie od psychiatry!? Uciekam z tego kraju! Ja nie cem kręcenia wora ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #heheszki #takaprawda ##!$%@? #przegryw #patologiazewsi
  • 49
@Polnischefuhrer to jest albo nakręcana ruska propaganda i jakiś debil na zamówienie wysłał.mobikozacje do jakiś 5 randowow po wsiach zabitych dechami. Albo ta akcja potwierdza autentyczność takich miejsc oraz komentowania pod wymyślonymi ksywkami
@Polnischefuhrer: Po pierwsze ja tak nie mówiłem.

A po drugie to ty jesteś IDIOTĄ jeśli wierzysz że to tylko 30 dni ćwiczenia i dają ci spokój.

A po trzecie jest różnica między rozplanowaną służbą gdzie wiadomo kto kiedy idzie więc taki izraelczyk czy szwajcar jest w stanie rozplanować sobie życie tak by ta służba mu nie przeszkadzała.

W polsce na te ćwiczenia łapią ludzi losowo, i w każdej chwili każdy może
@Lucider5: chodziłeś kiedyś do szkoły i miałeś WF z kobietami? No i takie chucherko było silniejsze od najsilniejszej koleżanki z klasy. Biologicznie bardziej się nadajemy, a weź takiej kobiecie daj kamizelkę 20kg i plecak 10kg i wyślij by robiła kilometry po lesie i dorównywała mężczyznom. W praktyce na takim dniu zajęć co chwilę robi się przerwę, bo którejś kobiecie robi się słabo, a w czasie wojny nikt nie będzie nosił tych