Wpis z mikrobloga

Wykopki wcześniej: BRAWO Izrael!! Obowiązkowa służba dla wszystkich! Patrzcie na Szwajcarię tam każdy w razie czego łapie za broń i idzie walczyć za ojczyznę. . Co? ruskie uciekają od mobilizacji? HaHaHa, Ej ty ukraińcu!! Czemu siedzisz w Polsce a nie walczysz za swój kraj!?

Wykopki teraz: Aaaale jak to? Jjjjakie ćwiczenia? 30 dni? O boże o #!$%@?! Halo wykop jak załatwić sobie zwolnienie od psychiatry!? Uciekam z tego kraju! Ja nie cem kręcenia wora ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #heheszki #takaprawda ##!$%@? #przegryw #patologiazewsi
  • 49
@Polnischefuhrer to widocznie my też musimy być bardziej lewicowi. A nie, wróć, lewica u nas nie jest za równouprawnieniem tylko za przywilejami kobiet,szkoda. Z uwagi na to że nie ma żadnej partii która jest za równouprawnieniem tylko każdy by chciał #!$%@? facetów podejrzewam że wojna płci jeszcze bardziej się zaostrzy w razie poboru, a na konfederacje będzie głosować nie 40 ale 99 procent młodych chłopów. No ale widocznie lewica i reszta ma
@Polnischefuhrer ma sens, bo inaczej konie będą czuć że ich się robi w uja. W innym wypadku pasowałoby nadać kobietom inne obowiązki albo odebrać przywileje. Np co po niektóre różowe na wykopie gadają ze one do woja to nie bo one rodzą dzieci, no to stworzyć ustawę nakazującą mieć np. 2 bombelki pod groźbą 8 lat więzienia, bo chyba tyle jest za uchylanie się od poboru. Albo np odebrać prawa wyborcze tym
Dlaczego niby jestem lepszy od kobiety która waży tyle samo co ja?


@Lucider5 Tak #!$%@?ąc od głównego wątku (gdzie jestem przeciw takiemu poborowi oczywiscie i dyskryminacji mezczyzn).

Jeśli jesteś względnie zdrowy, to na spokojnie jesteś sprawniejszy i wygrasz konfrontację z niemal każdą kobietą o swojej wadze, a nawet więcej. Masz inaczej zbudowany układ kostny, inaczej lokowany tłuszcz, co daje ogromną przewagę.
@Halbr to w takim razie niech taki pobór dla kobiet trwa dłużej, i niech mają więcej czasu na siłownię. Albo niech nie rozpisują ich do jednostek bojowych tylko tyłowych.
@Polnischefuhrer: twoje wypowiedzi są skandaliczne. To, do czego się nadajemy jest kwestią zindywidualizowaną, osobniczą, a nie typową dla całej płci. Tak się składa, że pomimo swojego 32 lvl'u dobrze pamiętam czasy szkolne i WF-u, który nieraz bywał dla mnie traumatycznym przeżyciem. Doskonale pamiętam, że zarówno siłowo, jak i sprawnościowo znacznie ustępowałem znacznej części swoich rówieśniczek. Natomiast jak byłem na komisji wojskowej kilkanaście lat temu, to mimo wszystko wbili mi kategorię A,
@ArmageddonPrzeciwBladziom O jakich latach wf-u mówisz? Kobiety wchodzą w okres dojrzewania szybciej niż chłopcy, więc może być okres, kiedy są silniejsze.

Jednak naprawdę trudno mi uwierzyć, że przeciętny, zdrowy dorosły facet będzie słabszy od przecietnej kobiety. Nawet jesli jest drobnej budowy, to i tak jego sylwetka zapewnia nieporównywalną przewagę. Ta, nazwę to roboczo, linia barkowa pozwala na lepsze użytkowanie siły.

Oczywiście to nie uzasadnia dyskryminacji mezczyzn.
BRAWO Izrael!! Obowiązkowa służba dla wszystkich! Patrzcie na Szwajcarię


@Polnischefuhrer: OK, zróbmy deal. Jeżeli Polska będzie

a) otoczona krajami, które chcą zetrzeć Polskę z mapy a jej mieszkańców najlepiej utopić w Bałtyku, a służba będzie obowiązkowa dla każdego w tym kobiet; jednocześnie polityka zagraniczna będzie wyglądać tak, że będziemy mieć największy wpływ na politykę zagraniczną w tym militarną Stanów Zjednoczonych a ludzie na całym świecie będą bać się nas krytykować; jednocześnie
@Lucider5: odnosze sie do komentarza kobiet w wojsku.

Jestem za roznouprawnieniem i jak ma byc obowiazkowa sluzba to dla jednych i drugich, ale nie na takich zasadach jak teraz. Nie wiem jak rozwiazac ten problem, bo nigdy o tym nie myslalem, ale kobiety w wojsku(aktualnym) to zlo. Ja bylem na dobrowolniej sluzbie i byly baby, a zawodowi do nich spermili xD Zero rygoru, zero rownouprawnienia i hierarchii, czyli tego czego powinno