Wpis z mikrobloga

Lewy w reprezentacji się w ogóle nie sprawdza jako napastnik. Jak patrzę na te mecze w trakcie mundialu to np. Messi rasowy napastnik został wycofany w Argentynie i kreuje grę w polu, to samo powinno zostać zrobione z lewym, bo reszta jak wyjdzie trochę do przodu zawsze laga na Roberta, który jest kryty przez 3, 4 typow, zawsze starają się go szukać ale mało co do niego dochodzilo i #!$%@? z takiej gry. Lewy jako środkowy pomocnik, zielu lub Milik albo oboje atak. Czasami pozbycie się najmocniejsze gwiazdy że szpicy wyjdzie na plus do drużynie jak w przypadku Szwecji na ostatnim euro bez Ibrahimovicia. Ale polska piłka to #!$%@? i nikt się nie odważy na taką decyzję. Lepiej grać stara dobra znaną #!$%@?.
#mecz
  • 6
@Kroos123 @odislaw działa w Barcelonie, działa w Bayernie, nie dziala w Polsce nigdy, ale grajmy tak dalej xD za 2137 zadziała. O tym właśnie mówię, polski sposób gry się nie zmieni bez radykalnych zmian, to nie muller zagra Robertowi tylko Krychowiak. Co nam z piłkarza z większym skillem skoro pokopie piłkę w ciagu meczu parę sekund w przeciwieństwie do mniej doświadczonych graczy. Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją ;)
@marcu56: to może lepszym wyjściem byłoby po prostu zrezygnowanie z Lewego (co jak wiemy nie ma szans się stać) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu wyraziłem opinię że Lewy kompletnie nie nadaje się do gry w środku pomocy jak sugerowałeś, bo co on by tam wniósł? To jest typ który żyje z dograń innych, potrafi znaleźć się we właściwym miejscu o właściwym czasie i dołożyć nogę
@Kroos123 wiem, że mbappe jest młody ale sprawdza się jako środkowy napastnik lub skrzydłowy. Nie wiem czy lewy się sprawdzi, ale uważam, że warto by było spróbować zmienić jego ustawienie, z jego warunkami fizycznymi wypada znacznie lepiej niż większość kadry. Co do rezygnacji z gry przez lewego w reprezentacji, czuje, że wymusiło by to zmianę gry i przebudowe taktyki jak w przypadku Szwecji. Lepiej było bojkotować ten mundial, niedziela wieczur humor popsuty.