Wpis z mikrobloga

Dlaczego wyśmiewane są osoby 25+ letnie, które pracują i mieszkają nadal z rodzicami? Wiadomo, ktoś jest w związku, to już raczej idzie wynajmować razem, czy kupuje/buduje swoje lokum na kredyt, ale osoba samotna? Może ktoś wytłumaczyć jaki sens jest wynajmować mieszkanie zarabiając te dajmy na to 4-6k netto, będąc singlem, mając przy tym normalnych rodziców? Przecież to jest wywalanie kasy do kibla. Jedyne minusy tego, to brak prywatności.

Dlaczego jest też jakieś przeświadczenie, że każda osoba mieszkająca z rodzicami, to jakiś nieudacznik, który się nie dokłada, nie potrafi sobie ugotować, posprzątać czy zrobić pranie? Skąd to się bierze?

Gdybym aktualnie nie był w związku, wolałbym mieszkać z rodzicami i odkładać pieniądze niż wydawać na wynajem.
#rozowepaski #niebieskiepaski #mieszkanie
  • 6
a kto wyśmiewa? Zazwyczaj gównażeria, której starzy kupili lub opłacają mieszkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kinasato: Spotkałem się w życiu z takimi osobami. Zawsze mnie to zastanwawiało dlaczego tak uważają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@technojezus:

Dlaczego jest też jakieś przeświadczenie, że każda osoba mieszkająca z rodzicami, to jakiś nieudacznik, który się nie dokłada, nie potrafi sobie ugotować, posprzątać czy zrobić pranie? Skąd to się bierze?


Nie wiem, ale tak niestety jest ( ͡° ʖ̯ ͡°) A w tym #!$%@? kraju nie ma mieszkań dla singli. Musisz srać pieniędzmi, by jako singiel mieć mieszkanie.