Wpis z mikrobloga

@reformator: A mi się podoba że możemy wyraźnie zobaczyć że nie było spalonego. Dzięki technologii mamy wszystko pokazane jak na tacy i nie ma żadnych dyskusji o kontrowersyjnych decyzjach sędziów, przynajmniej jeśli chodzi o spalone czy o to czy piłka przekroczyła linię czy nie.


@Minieri: jedyny problem mam z tym kiedy robią stopklatkę, bo jakoś tak świetnych grafik do momentu podania nie dają pokazując kiedy piłka odkleiła się od buta,
@Minieri: Ja sie wlasnie tak zastanwiam o co niektorzy maja pretensje z tym polautomatycznym systemem VAR.
Przeciez to same plusy ze wylapuje kilucentymetorwy spalony, czego ludzkie oko nie jest czasem w stanie wylapac.
@adibor: tak jak jest teraz, jest najlepiej- proste zasady, bo i na tych systemach i na kamerze można złapać pierwszą klatkę gdzie jest kontakt z piłka i spalony liczy się od każdej części ciała którą można zdobyć gola, bo przecież ciało może być ustawione w różnych pozycjach. Piękna technologia, oby już nigdy nie było wałów czy błędów sędziowskich decydujących o tym kto jest lepszy.