Wpis z mikrobloga

Nie wierzę w protest na ulicach, bo w przeciwieństwie do sprawy kobiet - my siedzimy w pracy i nie mamy kiedy wyjść protestować.

Ale sporo was tu siedzi, uważam, że wystarczy podnieść larum jak w sprawie 30 milionów dla piłkarzy. Ten rząd reaguje tylko na sraczki, oni nic nie planują, wszystko robią pod słupki poparcia, jak zobaczą, że gówno się wylało to to wycofają.

Jaki jest plan?
Dosyć prosty i łatwy do wykonania.

Pod każdym profilem czy postem polityka który za tą ustawą zagłosował lub się wstrzymał (będzie łatwo - wszyscy) piszcie dlaczego głosowali za Obowiązkową Służbą Wojskową. Warto wspominać wszystkim, że zakres jest od 19 roku życia aż do 55 roku życia, bo stare dziady i boomery myślą, że dotyczy tylko "studenciaków".

Ja już zacząłem wypisywać maile, na FB i na IG (zacząłem od Lewicy)

Tylko prawdziwy masowy spam na każdym możliwym profilu zadziała, uważam, że ta akcja bez problemu przyniesie efekty pod warunkiem, że każdy ich wyborca dowie się, że również może pójść w kamasze.

DAMY RADĘ!

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #wykopefekt
Pobierz loczyn - Nie wierzę w protest na ulicach, bo w przeciwieństwie do sprawy kobiet - my ...
źródło: comment_1670405654Pq9jnBObsvUcZlapucw6kt.jpg
  • 2
Nie wierzę w protest na ulicach, bo w przeciwieństwie do sprawy kobiet - my siedzimy w pracy i nie mamy kiedy wyjść protestować.


XD

Jaki jest plan?

Dosyć prosty i łatwy do wykonania.

Będziemy pisać komentarze pod postami na facebooku


XDDD