Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jos:

Nie przypominasz tylko teraz to wymyśliłeś a to jest wbrew pozorom różnica.

Co? xD

Ja wiem, że poziom bezczelności wśród użytkowników neuropy i stosowanie hasła "jak cię złapią za rękę to krzycz, że to nie twoja ręka" jest wysoki, no ale bez jaj.

Jego profil jest powszechnie dostępny na Wykopie, więc dosłownie każdy może samemu sprawdzić, że nie wymyśliłem tego teraz.
Do miejsca, z którego nie da się wyjść przez miesiąc chce rowerkiem dojeżdżać


@placebo_: zależy od jednostki. Byłem na ćwiczeniach rezerwy na początku listopada przez 12 dni i mieliśmy przepustki stałe - codziennie po 16:00 kto chciał mógł jechać do domu i tam spać. Do jednostki trzeba było wrócić do 6:30 następnego dnia. Było nas tam z 20 osób z czego tylko 6 spało w jednostce.
@tussipect: wszyscy glupi tylko ty jeden madry


@inzynier_robert: czujesz że moja wypowiedź mogła Ciebie dotyczyć że z takimi uszczypliwościami wyjeżdzasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Każdy z nas palnie czasem głupotę ale nie każdy publicznie głosi wszem i wobec swoje urojenia czując się specem w temacie o którym nic nie wie...

czuję się o tyle mądrzejszy od takich osób jak ta pani że jak mam coś głupiego
Do miejsca, z którego nie da się wyjść przez miesiąc chce rowerkiem dojeżdżać


@placebo_: daj jakieś potwierdzenie, że trzymają Cię w takiej jednostce przez miesiąc. Ale to musi być dobry kwit, bo wysrywy jakiegoś anona w internecie nie przejdą.
Ona chyba myśli, ze to szkolenie to takie jak w korpo; od 8 do 16 i do domciu, przerwa na lunch, przerwa na kawe 2x. I ze wchodzi taki generał i z power pointa robi wykład xD


@ponuraszafa: taki obóz jogi xD wchodzi przystojny wojskowy, puszcza do niej oczko. wokoło pachnie różami i bzem. potem rzuca piłę jak wuefista i mówi "pograjcie w siatę" i wychodzi na papierosa