Wpis z mikrobloga

@hubertus662: @haosek: a niech sobie piszą #!$%@? ile chcą o tych ćwiczeniach i niech sobie założą tag do szkalowania Wolskiego 24h bo przecież jeszcze nie wszyscy się dowiedzieli że #!$%@?ł podpisywanie swoich książek i że jest hipokrytą(dziwne ze zaczęli go szkalować akurat wtedy gdy odniósł sukces i zaczął zarabiać na swojej pasji, a jak wiadomo to zawsze najmocniej boli wykopków co mają swoje firmy i/albo zarabiają 15k na rękę xd),
@Heroina340: Ten portal jednak nie jest takim dnem skoro pojawia się głos rozsądku w postaci Twojego wpisu. Ja tutaj jednak śledzę działania wojenne ale tylko dlatego, że mam już około 1500 osób na czarnej. Stosuję taką metodę: daję na czarną autora wpisu i wszystkich którzy go zaplusowali. Dzięki temu niewiele widzę nowych postów ale przynajmniej są to posty które coś dla mnie wnoszą.
@isrin22: Broń to tylko dodatek. Najważniejsze jest jak przetrwać w warunkach bojowych na froncie. Zasady inicjacji walki i ucieczki. Pomoc medyczna samemu sobie i kolegom. Ziomek z woja coś mi tam opowiadał i pokazywał. Stwierdził na koniec, że cywil po 2tygodniowych ćwiczeniach to trup. Więc 33 dni szkoleń powtórzone za rok dają Ci szansę na przeżycie więcej niż 7 dni na froncie ;)

PS. Kasy powinni oddawać tyle i zarabiasz -
dokładnie mam takie same odczucia jak wchodzę na te tagi, ogólnie mam podejrzenie że spamowanie wysrywami o ćwiczeniach to jakaś zaplanowana akcja jakiejś grupy


@hubertus662: Niestety to wygląda na zorganizowaną akcję zaśmiecania tagów z większą ilością obesrwujących.
spamowanie wysrywami o ćwiczeniach to jakaś zaplanowana akcja jakiejś grupy


@hubertus662: Tak, z pewnością a siedziby tej grupy mieszczą się przy ulicy Wiejskiej 4/6/8 i na ul. Dymińskiej 13 w Warszawie.