Wpis z mikrobloga

@Normie_Lurker: nie widziałem wypowiedzi Mentzena, ale jest w niej dużo sensu. 18 latek to zdecydowanie najczęściej gówniarz bez żony, dzieci, kredytu i innych zobowiązań. Poza tym, jak ktoś mówił, że najprawdopodobniej naszych będą szkolić i szykować w kamsze, to wyzywali ich od szurów i ruskich 0nuc. Tak czy srak, ten pobór poparała każda partia bez wyjątku. Pozdrowienia
nie widziałem wypowiedzi Mentzena, ale jest w niej dużo sensu. 18 latek to zdecydowanie najczęściej gówniarz bez żony, dzieci, kredytu i innych zobowiązań.


@obserwator_nsa: gówno nie sens, niewolnictwo to niewolnictwo, nieważne czy masz lat 20 czy 60.

Niech zrobią jedno/dwumiesięczne ochotnicze szkolenia w trakcie wakacji dla kończących szkołę średnią. Dla gówniarza bez niczego to świetna opcja na zarobienie konkretnego pieniądza na start, gdyby coś takiego było w moim czasie to sam
nie widziałem wypowiedzi Mentzena, ale jest w niej dużo sensu. 18 latek to zdecydowanie najczęściej gówniarz bez żony, dzieci, kredytu i innych zobowiązań. Poza tym, jak ktoś mówił, że najprawdopodobniej naszych będą szkolić i szykować w kamsze, to wyzywali ich od szurów i ruskich 0nuc. Tak czy srak, ten pobór poparała każda partia bez wyjątku. Pozdrowienia


@obserwator_nsa:
Bardzo mi już daleko do 18 i wciąż uważam, że w nowoczesnym cywilizowanym kraju
@BennyLava: @qrak01: no ale ja osobiście jestem absolutnie przeciwko temu przymusowi. Uważam, też że gdyby nie powrzechna slava ukraini, Zelensky chad i chęć pomocy nawet naszym kosztem to tego poboru by nie było.
Argument, ze 18 latek inaczej zniesie ten miesiąc niż taki 30 latek ma sens, ale czy jest to słuszne patrz wyżej. W mojej ocenie nie. A sraczka tenczaków i nienawistników bo hehe tylko partia nowa nadzieja się
Uważam, też że gdyby nie powrzechna slava ukraini, Zelensky chad i chęć pomocy nawet naszym kosztem to tego poboru by nie było.


@obserwator_nsa: nie nie, to by było tak czy siak, tak samo jak te debilne obietnice 500 HIMARSów. I to jest ten sam mechanizm co z tymi HIMARSami.

Powszechny pobór generował stały i świeży dopływ przeszkolonych rezerw. Praktycznie natychmiast po zawieszeniu poboru pojawiły się głosy ekspertów, że będziemy mieli problem,
no ale ja osobiście jestem absolutnie przeciwko temu przymusowi. Uważam, też że gdyby nie powrzechna slava ukraini, Zelensky chad i chęć pomocy nawet naszym kosztem to tego poboru by nie było.


Przepraszam, nie do końca się zrozumieliśmy. Przy czym obecny 'pobór' na ćwiczenia miałby miejsce niezależnie od pozytywnej reakcji społeczeństwa. My tu na wykopie dużo tego widzimy. Ba, sam jestem zdania, że kacapy to śmieci i cieszą mnie zwycięstwa Ukrainy. Ale to