Wpis z mikrobloga

Jestem tak w #!$%@? zardzewiały hiphopowo. Ja pamiętam jak jeszcze solar nagrał kwadrans, a białas h8m3 i to było fajne, a nie dla gimbów. Pamiętam pierwszy legal teta co był spoko, pamiętam smarka, eisa, jakieś epki ensona czy innych z wbw. Zanim grali wszyscy muzykę dla gimbów.
Tak teraz mam w małym mieście jakichś pseudo raperków co brzmią jak drewno, ale wrzucają coś na fejsa i siłą rzeczy słucham. Tak sobie myślę, że to gówno i w ogóle to nie to co ten rap z moich czasów co kaseta demonstracyjna czy inny elemer.
Puszczam wankza talent :D o ile kocham i marzę mieć tę płytę na wosku to to takie drewno, że jak z miesiąc temu się aktualizowalem na scenie fristajlowej z ostatnich pięciu lat to te oskarki rapujące na wolno o #!$%@? matek to mają lepsze flow(to zrozumiałe, bo to wankej) ale technicznie, wielokrotnie zjadają dupą takich gości :D
#polskihiphop #rap #muzyka #hiphop

Wciąż chce płytę dinali i ja kocham, wciąż katuje drewnianą eternię czy muzykę klasyczną, ale sam fakt ile ta muzyka przeszła.
Druga sprawa, że nowy hiphop mi nie wchodzi.
To jest jak "AR giulia przyspiesza, skręca i w ogóle lepsza niż cokolwiek, ale ja to i tak marzę o tym Montrealu". Nie mogę się odnaleźć :D
  • 3
a białas h8m3 i to było fajne, a nie dla gimbów.


@portas91: rap zawsze był dla gimbów, solar i białas też i wtedy też zardzewiali hip-hopowo mówili, że oni są dla gimbów, zresztą nie tylko rap ale ogólnie każda popularna kiedykolwiek muzyka stała się popularna, dlatego że słuchały jej dzieciaki i nie ma w tym nic złego i to, że gimby słuchają danego artysty nie sprawia, że jest ona gorsza, jeśli
Pobierz ShadyTalezz - > a białas h8m3 i to było fajne, a nie dla gimbów.

@portas91: rap za...
źródło: comment_1670619332jxwgE7FX5AqRUiI29WfLU2.jpg