Wpis z mikrobloga

@wewerwe-sdfsdfsdf: @Serrrek: ok ale ja zawsze bede cenić bardziej piłkarzy formatu Messiego, CR7, Benzema czy Mbappe którzy jak mają dzień, to biorą cały mecz na barki niż Lewego, który bez innych nic sam nie zrobi (widać po turniejach Polski)
@fiedya: Drewniak jest strasznie ograniczony dlatego tylko hejtu na niego spada. Niby najlepszy polski piłkarz a jak mu nie podasz to nagle gra jak piłkarz 4 ligi. Ja nie mam mu zazłe ze tego nie potrafi tylko mnie to czesto irytuje te machanie łapami i czekanie na piłke. Jako piłkarz gdybym miał grac na roberta lewandowskiego to bym był zirytowany ze chłop chce ciagle tylko noge dokładac. Dziwie sie Mullerowi ze
@fiedya: Trochę tricky question, bo to że odwraca losy spotkania może równie dobrze oznaczać że początkowo w meczu słabo grał. Coś jak Pazdan którego kibice uwielbiali bo ratował sytuacje na Euro, szkoda tylko że w rzeczywistości grał piach, nie trzymał linii i potem musiał ratować sytuacje które sam prowokował. W sumie to klasyczny błąd przeżywalności jest xD

Fakty są takie że Lewy ma 0,82 bramki na mecz LM, a Benzema 0,59