Wpis z mikrobloga

Te 610 zł to oczywiście ilość hajsu jakie dostaniesz teraz sprzedając itemy na rynku. Moja oferta będzie ważna przez tydzień, bo przed sejlem wszystkie itemy lecą w dół, więc wtedy będę w stanie zapłacić 300 zł.
@RoyKeane: Takie pierdoły, to sobie wciskaj śrubokrętem po ciemku w łóżku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za same gamma casy na rynku (steam) dostanę 600zł + kolejne 200+ za horizony za które kupię gifty lub inne skiny/ew wymienię na polygonie na coinsy i sprzedam coiny na aledrogo za, które spokojnie wyciągnę 700zł+. Moja oferta dla ciebie jest nieaktualna nawet jeśli przebijesz moje ceny. Pozdrawiam cieplutko
@PolishBoyfriend: Ale zdajesz sobie sprawę, że to co widzisz na rynku to nie jest kwota jaką dostaniesz do portfela, nie? Realnie dostaniesz z tego 600 ziko do portfela, więc dla takiej osoby jak ja, która chce sobie itemami doładować wallet taki deal jest wart ~350-400 zł, szczerze mówiąc to moja pierwsza oferta i tak była szczodra, bo nie przemyślałem ile miałbym roboty z wystawieniem tego wszystkiego na rynku :D.
@RoyKeane:
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2497428424

Kwoty które podałem są kwotami po prowizji steama i na spokojnie za nie dostanę 800zł do portfela, kolego. Na górze masz link z linkami do hurtowej sprzedaży i możesz sobie na szybko policzyć ile z tego będzie. Fakt, faktem, że na stronach ze skinami/f2f dostanę o wiele mniej, ale to "wiele mniej" mnie nie interesuje, bo na luzie mogę sobie wymienić te skrzynki na kasę do portfela i posprzedawać