Wpis z mikrobloga

@Kuntakinte666: Nie przeszedłem całej, to ciężko mi powiedzieć, ale ogólnie średnia. Mam wrażenie, że odeszli od filmowości i tempa akcji ME2 i ME3 i wrócili do korzeni, to jest ME1, gdzie się dużo latało, wysyłało sond, jeździło łazikiem i szukało #!$%@? do dupy. Już chyba za stary jestem na wciągnięcie się w wolną i długą rozgrywkę, no to nawet nie skończyłem
@Kuntakinte666:
Na początku było dużo bugów, ale zostały w większości połatane. Sprawą dyskusyjną mogą być modele postaci, które były niekiedy oceniane jako brzydkie lub wyglądające głupio. W warstwie fabularnej mamy do czynienia z urwanymi wątkami i momentami zalatuje nudą, ale główny wątek jakoś się trzyma. Na plus jest to, że mamy całkiem sporo questów, więc zawsze coś ciekawego się znajdzie. Mechanika (walka, eksploracja), stanowi twórcze rozwinięcie oryginału, aczkolwiek nie miałem potrzeby
@Kuntakinte666: Kupiłem Andromedę na premierę i czuć, że to nie ten sam jakościowy produkt co trylogia, ale bardzo się wkręciłem i przeszedłem, dobrze bawiąc. Fajny gameplay, nieźle wykorzystano jetpack, nadaje on dynamiki i daje po prostu frajdę. Fabuły nawet nie pamiętam więc chyba nie była zbyt dobra. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gra kosztuje teraz grosze, warto zagrać.
Dobra gierka, jak jestes fanem ME to graj


@mocarny_knur: jak jesteś fanem ME, to od grania w Andromedę bolą zęby xD

@Kuntakinte666: walka bardzo dobra, ale poza tym dłużyzny, gówniana i dziurawa historia, fatalnie napisane postaci (w tym główna, która ma charyzmę... nie wiem, ryby w galarecie?). Jak dla mnie to Andromeda jest gorsza do grania nawet od ME1, bo jest zwyczajnie nudna i momentami wręcz żenująca.
Jak trylogię przeszedłem