Wpis z mikrobloga

Ale miałem akcje przed chwilą. Byłem na spacerze i nagle akcja jak z filmów. Typ wybiega z jednego domu z 2 letnim dzieckiem na rękach a za nim biegnie kobieta na bosaka i prosi o pomoc że chce dziecko porwać. Typ szybko do auta ale nie zdążył wsiąść bo ciałem go odepchnąłem i po szarpaninie wyrwałem mu kluczyki. Myślałem że chce je porwać i wywieść gdzieś za granice. Matka dziecka krzyczała ze to narkoman itp. Typ mówił że ma sądowe postanowienie że on ma opiekę nad dzieckiem. No to dzwonimy na policję i czekamy. Policja na bombach jak do terrorysty. No i wyszło że typ ma racje i że to jemu należy się opieka i dziecko ma trafić do niego. To jak dziecko trafiło do matki z padaczką to nie dociekałem. Stałem godzinę na mrozie i chciałem jak najszybciej iść do domu. Normalnie cyrk. #dzieci #patologiazmiasta #polska #gownowpis
  • 7
@ElectroNICK: masz nauczkę aby nie oceniać na podstawie założeń. Czytając tą historię od razu nasunęła mi się myśl, że czego traktujesz faceta jako złego, a kobietę jako pokrzywdzoną, równie dobrze matka może być #!$%@?ęta a jemu w końcu udało się podstępem zabrać dziecko ze złego środowiska a ty mu w tym przeszkodziłeś..
No i czytając dalej dokładnie tak było. Przeprosiłeś go chociaż?
@r5678: co? A później bym przeczytał że ojciec narkoman porwał dziecko a przechodnie nie reagowali. Pytałem sąsiadów czy znają temat i faktycznie sprawa jest głośna. Typ ma coś nie tak pod kopułą bo chciał skakać z dzieckiem z mostu. Sprawę wygrał tylko dzięki chorobie matki i to że dziecko chodzi do przedszkola tam gdzie on mieszka. Więc też teraz mam mieszane uczucia czy sąd dobrze zrobił.
@r5678: To, że nasunęła ci się taka myśl czytając to sobie w przytulnym i bezpiecznym domu to nie oznacza że od razu wpadłbyś na to gdybyś w jakimś losowym momencie twojego normalnego dnia miał taką sytuację
@Puburk: Gdybym zobaczył taką sytuację na żywo nie podjąłbym żadnych działań, bo nie wiadomo o co chodzi. Kto tu jest dobry kto jest zły. Nie działa się na podstawie założeń.