Wpis z mikrobloga

@goferek: w sensie trochę rozumiem gościa, bo na razie wyjeżdziłem tylko jedną godzinę, a nie wiem czy ta szkoła ma jakiś plac, bo ostatnio jeżdziłem na jakimś większym parkingu a potem po drogach, więc nie ma zbytnio warunków w których bym nie zagrażał innym, i mówił że słabe wyczucie hamulca w taką pogodę to średnia opcja, ale szkoda i tak
@zacky: robiłem kurs zimą i nauczyłem sie zawracać na ręcznym xDD
Na egzaminie napadało tyle śniegu że zakopałem sie podczas parkowania na mieście. Na trasie nie było widać linii, a egzaminator kazał zachować spokój i sie nie przejmować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@radziol88: jednak było jeżdżone na śniegu, po prostu tego konkretnego dnia tyle nawaliło, a w mojej okolicy pługi nie jeździły XD
@msich czy jest tanio? Jest tanio. Czy jest dobrze? Jest tanio @CoJaToNieTY: Opole, głównie kręcę się na rondach, chociaż ostatnio psuję krew ludziom z centrum bo jeszcze nie opanowałem łagodnego startu
@GastroAndrzej: o, to możesz mi podrzucić jakąś radę na start na światłach? 25 procent szans na zgaśnięcie auta, 25 na piłowanie 25 na gwałtowny start i 25 na luźny w moim przypadku. Jakoś nie jestem w stanie wyważyć puszczania sprzęgła z gazowaniem
@zacky: Mireczku, ja na to poświęcam 2 godziny zajęć praktycznych - tylko na ruszanie XD Opisuję do czego służy sprzęgło, jak pracuje (zakres pracy), tłumaczę po co jest gaz itd. Ciężko wytłumaczyć w kilku słowach w jednym wpisie jak ruszyć na światłach.
Jeśli masz problem z puszczaniem sprzęgła razem z gazowaniem to najpierw dodaj sobie gazu, ustaw około 2k obrotów (nie musi być równo 2k), jak ustabilizujesz nogę z gazem to