Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Jakieś pół godziny temu chłopek wytorowal sobie wejście do tesco przez szybę w #sheffield praktycznie w centrum miasta :D cała akcja trwała z 5min wyjechał sobie elegancko z koszykiem i coś co wyglądalo jak zgrzewka piwa w nim ( ͡° ͜ʖ ͡°) alarm się wyłączył po jakichś 10min,policja przyjechała po 20 xD co te #uk to ja nawet nie
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asdasdce2w: nie mam pojęcia, odbiegł w siną dal na długo zanim przyjechali.
Długo tu nie zabawie, miasto jak miasto, imo nic specjalnego, na oko z 60% budynków to uczelnie i mieszkania studenckie. Z miast jakie widziałem w uk to podobał mi się York.
@asdasdce2w Nie wiem, jak różowa pracowała w Lidlu to mieli mnóstwo złodziei i w pewnym momencie przestali wzywać policję, bo i tak nie przyjeżdżali. Pracował tam też były żołnierz i raz się #!$%@?ł i zatrzymał złodzieja, mówił że jako żołnierz może, i ponieważ policja powiedziała że nie przyjedzie typ zaprowadził złodzieja na komisariat. Jeszcze dobrze nie odszedł od komisariatu a złodziej już wychodził.
@PonuryZielarz już myślałem że w końcu ktoś z #sheffield , ale jednak nadal jestem jedyny na wykopie. XD
@asdasdce2w Sheffield bardzo spoko jeśli lubisz coś więcej niż chodzić do pracy i spać :). Centrum zawsze pełne ludzi , kawiarnie i restauracje , teatry , kina , klub hokeja , Bramall lane , peak District 20 minut od centrum. Mieszkam tu 4 lata i żałuję że tak późno przeprowadziłem się z Londynu :)