Wpis z mikrobloga

argument mydla mnie zawsze #!$%@?. Dla p0laczka szczytem dbania o siebie jest umycie dupska mydlem za 10zl a moze i nie xDDDDDDDDD


@Qtavon: lepiej się psiknąć na szyję, może jakaś kobieta w lidlu spojrzy wtedy na was i zapyta co to za piękne perfumy... wymieszane z potem XD
@testowy_test: ten ktoś pewnie nie ma pojecia o co prosi

większość osób które chcą aventusa dają się nabrać na recenzje w których sporo z nich odnosi się do flaszek 120ml, od momentu kiedy creed zmniejszył pojemności do 50/100ml bardzo ostro lecą sobie w #!$%@? co do jakości wypustów (mówię to ja, posiadacz flakonu z 2018 roku a sam też miałem okazję poznać aventusa jeszcze w 2013 roku, gdzie flaszki 500ml zamawiane
@lktr1 mnie to zupełnie nie obchodzi jakie ktoś ma zdanie o aventusie, jak ktoś płaci 10 zł za ml to powinien dostać dokładnie to za co zapłacił.

Co to w ogóle za argument, że odlewajacy ma prawo decydowac czy lepiej będzie komuś odlać arabskiego klona za 2 zł czy oryginał za 10 zł na podstawie jego opinii i zdania. Płacisz za oryginał, to dostajesz oryginał, nie ma dla mnie tu pola do