Wpis z mikrobloga

@Michu92 jakiś czas temu jechałem uberem z kierowcą z Białorusi. Mówił, że musiał uciekać z żoną, bo uczestniczyli w protestach antyrządowych i byli na liście do zniszczenia. Mówił, że władze zanim zabiją to zbierają "kompromaty" mające za zadanie cię zmiękczyć albo robią wszystko żeby twoja rodzina i sąsiedzi mieli cię za bandyte.
@mexicofan: żeby dostać stastus uchodźcy to nie takie brednie się opowiada. Pewnie mu też szczypcami paznokcie wyrywali , a potem pozwolili całej familii uciec do tego zepsutego zachodu, bez zgody ich służb i bez paszportu.. Takie brednie to między bajki można włożyć. Im więcej takich śpiochów u nas, tym lepiej dla białorusi i rosji. I ty w te bajki wierzysz??? Tak po prostu ich wypuścili na zachód nie na sybir ?
@Michu92: on nie może wrócić do polski, w Polsce sami wrogowie Putina, on by tego nie wytrzymał psychicznie.
Straszny z niego dziad tak swoją drogą, tak żyje polską, a słucha badziewnej muzyki z lat 90tych, poglądy też niezmienne i styl życia. Ten człowiek się nie zmieni, bo ma jakieś ograniczenie.
@mexicofan: Poznałem w moim mieście chłopa z Mińska. Grał w zespole punkowym. Brał udział w protestach, trochę na koncertach po kartoflanym #!$%@? pojechali i już czarna lista. Represje. Pokazywał mi zdjęcia w tel. W jego kręgu zapuszkowali sporo znajomków. Zwykłych randomów, którzy tylko wyszli na protesty drzeć ryja. Zawinął się w porę. Dziś działa w organizacji Białoruskiej w dużym polskim mieście. Chce wrócić do wolnego kraju. Przypomina mi to akcje z
@dzielnyiloczyn: taaa grał w gta punkowym i miał 5 gwiazdek i milicja go w czarnych wołgach w dieslu ścigała ( ͡° ͜ʖ ͡°) normalnie bohater zwiazku radzieckiego. Pewnie z punkowymi kumplami ordery bohatera CCCP dostali :) ps. Byli na liscie do zniszczenia? Hit "lista do zniszczenia " nawet adi by tego wyrażenia nie wymyślił:)