Wpis z mikrobloga

OMG!
No TAKIEJ paczki od Świętego Mikołaja to się nie spodziewałem. Nie wiem co powiedzieć. Best. Day. Ever. I to nie tylko dla mnie ale też dla @Nicy oraz naszego synka!!!!

Bardzo wszyscy dziękujemy! Przesympatyczny list, dużo w nim ciepła i serdeczności ()
Co do Paczki, Pakowanie fantastyczne, czyżbym wyczuwał w tym kobiecą rękę? :D
- @Nicy dostała rozświetlacz do twarzy i ciała oraz błyszczyk do ust - przyda się na wigilię i sylwestra.
- Dla mnie gra Pillars of Eternity na steam - świetny wybór, i to definitive edition, ze wszystkimi DLC :D - na pewno zagram w wolnej chwili.
- Mini gongi do podszkolenia mojego celowania gdyż interesuje się strzelectwem obronnym :D - teraz będę musiał sobie do domu zakupić jakaś mini pukawkę do treningu (òóˇ)
- Zestaw małego pizzaiolo, w składzie: włoska mąka do pizzy, włoskie drożdże, włoski sos do pizzy oraz puszka włoskich pomidorów. MNIAM! Obiecuje się pochwalić wypiekiem w przyszłym roku, gdy skorzystam z piekarnika w nowym mieszkaniu :D

No i Mikołaj nie pominął także mojej największej (najmniejszej) pociechy, synek dostał karty kontrastowe aby pobudzić jego zmysły i mózg do lepszego rozwoju, oraz po prostu genialne, najlepsze, przesłodkie ubranko jakie widziałem, pajacyk, bluzeczka, czapeczka i niesamowite skarpetusie! No zakochaliśmy się w tym ciuszku wraz z @Nicy. Super że jest większe, to synek spokojnie sobie do niego dorośnie :D

DZIĘKUJE!!! Zrobiłeś mi Święty Mikołaju dzień (ʘʘ)(ʘʘ)(ʘʘ)(ʘʘ)

#wykopaka #pokapake
Pobierz Kramarz - OMG!
No TAKIEJ paczki od Świętego Mikołaja to się nie spodziewałem. Nie wi...
źródło: comment_1671204996vnA2feCA2e6jrhhEVsDP2R.jpg
  • 2