Wpis z mikrobloga

https://www.reddit.com/r/wallstreetbets/comments/zmx4i9/apes_go_broke_squeezing_their_poles_an_explainer/

"So next time you make a bad stock play, your options expire worthless, or you catch your wife with the lawn guy, don't feel bad. You might be an idiot, but at least you've never lost your life savings in untradable shares of a worthless shell company being discharged from a materials science company who became NASDAQ-listed by reverse merging with an oil and gas company who had previously become OTC-listed by reverse merging with a pole dancing studio company. You're not those people."

#mmat #gme @FxJerzy
  • 6
@Noxebe: I kto tu czyta tego #!$%@? wallstreetbets'a ( ͡º ͜ʖ͡º) Widać za głupi jesteście i nie ogarniacie, nie musicie. Ja tam wiem po co trzymam swoje akcje, nadejdzie powtórka z GME i wszystkie te mocno shortowane akcje zrobią 500-1000% w ciągu jednego dnia. Tutaj masz mojego kolegę Houstona, on ci wyjaśni (prosto jak na miedzy) o co chodzi jeśli dasz mu szansę.
FxJerzy - @Noxebe: I kto tu czyta tego #!$%@? wallstreetbets'a ( ͡º ͜ʖ͡º) Widać za gł...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FxJerzy: kolega Houston to nie ten który naganiał na BBBY tuż przed tym jak Ryan zdumpował? XD niesamowitym konceptem jest dla mnie posługiwaniem się materiałami tego gościa jako podparcia dla wątpliwych tez, cokolwiek mu się sprawdziło do tej pory? Czy raczej gada sobie w tej komórce pod schodami dla 10k małp?