Wpis z mikrobloga

No cóż wedle przypuszczeń gruby zapakował towar na święta wiec co ma trzymać cenę. Przed wynikami na discordzie wypaliłem ze jak cena spadnie więcej niż 0.5$ to 1k pln wydam na jedzonko dla piesiczkow z lokalnego schroniska. Nie pozostaje mi nic innego niż dopełnić tej obietnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdro gazowe świry
#gielda #natgas
Pobierz picasssss1 - No cóż wedle przypuszczeń gruby zapakował towar na święta wiec co ma trz...
źródło: comment_1671405056U0wA0So1Kth8KB6gfnhEdv.jpg
  • 29
@picasssss1: podziwiam twoje umiejętności na tym instrumencie. Dla mnie to jest magia, że ty jesteś w stanie to przewidzieć tak precyzyjnie przy takim dysonansie i chaosie informacyjnym jaki tutaj panuje
@europa: wiesz, na podbitce na gazie w czwartek straciłem 25k z depo 50k. Postawiłem s na gorce bo podbitka wydawała się skrajnie nielogiczna a jedynie spekulacyjna bo wyszła nowa prognoza pogody. Odzyskałem to co straciłem plus miałem zysk z indeksów. Generalnie wiem jak to pójdzie tylko czasami tak się przelewaruje ze mnie prawie wyczyści XD tego spadku akurat oczekiwałem ale stwierdziłem ze nie chce mieć karuzeli finansowej na samym początku tygodnia