Wpis z mikrobloga

Moja #wykopaka dotarła i moja Pani Mikołajowa @towarowa_petla chyba oszalała! (ʘʘ)

Po pierwsze chcę podziękować Ci jeszcze raz za list. Cieszyłem się czytając każdy kolejny akapit, który w świetny sposób wprowadzał mnie w to co znajdę w środku i z każdym kolejnym szczęka opadała mi niżej i niżej. To pierwszy mój udział i miałem ogromne szczęście, że to właśnie od Ciebie otrzymałem pakę!

Co do paki:
- Kalimba - do dziś nawet nie wiedziałem, że istnieje taki instrument! Dźwięk jak najbardziej rozpoznawałem, ale gdybym w jakimś teleturnieju dostał pytanie co to kalimba to raczej bym odpadł. XD Wspominałem w opisie, że kocham muzykę, ale nie potrafię grać na żadnym instrumencie - będę miał szansę się nauczyć!
- plakat The Cure - To mój najukochańszy zespół, a akurat jestem w trakcie remontu, więc jak znalazł - ozdobi ścianę w nowym pokoju!
- @towarowa_petla adoptowała w moim imieniu sóweczkę! Kocham zwierzaki, a sowy to jedne z moich ulubionych, dodatkowo mój siostrzeniec ma bzika na punkcie ptaków, więc dostał już zdjęcie certyfikatu ode mnie i jest równie podjarany jak ja tą paką! Też wyląduje na ścianie, tylko najpierw go sobie oprawię w ramkę.
- Dwa szkicowniki - teraz to już muszę się przyłożyć do tradycyjnego rysunku, nie ma wymówek!
- Magnes z alpaką - Mam sentyment do tych zwierzaków i zaraz wyląduje na lodówce, tylko... tylko kupię lodówkę, bo remont kuchni też trwa XD podobnie wyląduje tam drugi magnes:
- Magnes z Podlasia - Dokładnie opisany w liście - podoba się to dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Całe mnóstwo akcesoriów do kąpieli: kule do kąpieli, żele, nawet takie kule w kształcie pączków XD U mnie zdecydowanie kąpiel > prysznic, więc super sprawa. Trochę mnie zastanawiała ta cyrylica na nich, ale dostałem zapewnienie, że nie będę po nich świecił w ciemnościach. XD
- Słodycze: żelki Haribo i Werther's original - tych drugich to chyba z 15 lat nie jadłem, właśnie zżeram pisząc ten wpis
- Bonusowy upominek dla mamy w formie kosmetyków

Jeszcze raz wielkie dzięki! ()
Pobierz Talvi - Moja #wykopaka dotarła i moja Pani Mikołajowa @towarowapetla chyba oszalała! ...
źródło: comment_1671560352omcKWogWLRgvxmTQb0eJkn.jpg
  • 3