Wpis z mikrobloga

Dobra Mirabele, Mirasy, moja kolej!

W tym roku moim Mirkołajem został @OdmieniecGerwant
Od samego początku, chwilę po losowaniu par dostałem już wiadomość na przywitanie, która nie pozostawiła wątpliwości, że mireczek wie o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do momentu otrzymania paczki wymieniliśmy kilka treściwych wiadomości, emocje sięgały zenitu. Pot leciał z czoła, trening silnej woli przyprawiał mdłości, kiedy przejeżdzałem obok paczkomatu widząc jak kurier uzupełnia go, a ja nie mogłem się zatrzymać i żyłem ze świadomością, że paczka czeka na mnie, a mnie nie ma obok niej.

W końcu ją dorwałem. Zaskoczony wagą, wrzuciłem w auto i tu znowu musiałem wykazać się silną wolą. I ostatecznie stwierdziłem, że jednak nakarmię córkę zanim zacznę otwierać paczkę xD

Po otwarciu zalała mnie fala słodyczy i na pierwszy rzut wyskoczyła koperta z kartką oraz list. Zacząłem od listu i idąc zgodnie z nim otwierałem po kolei ponumerowane paczuszki, z których żadna nie minęła się z moimi gustami.
Okazało się, że mireczek wraz ze swoją różową mocno się zaangażowali w stalking i wyczuli mnie na tyle dobrze, że nawet ze smakami słodyczy trafili.

No i teraz najlepsze. Jest to moja piąta wykopaka i wszystkie były super, ale zawsze była ta nutka dystansu między mną a nadawcą. Pan Gerwant nie pozostając dłużnym za dalego idący stalking (xD), wraz ze swoją różową przesłali mi też swoje #pokazmorde z instaxa. Także pierwszy raz poczułem, że ta bariera prysła i paczka nabrała zupełnie innego wymiaru.
Od przyszłego roku kradnę pomysł i czy to się komuś podoba, czy nie, dostanie moją mordę :D

Jakby zdjęcie nie wystarczyło, to jeszcze literalnie opiszę zawartość paki.

1. Pod nr pierwszym było pudełko - szufladka z trzema parami skarpet. Dla mnie, mojej żony i córki. Trafili nawet z rozmiarami! No i w mój gust, bo lubie motywy czerpane ze sztuki..
2. Numer dwa - rękawice robocze - przydadzą się na budowie
3. W samochodzie jeszcze nie miałem żadnego motywu świątecznego, więcj już mam. Legendarna choineczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Tutaj szacuneczek i smuteczek, bo model Lego Speed Champions Aston Martin z Bonda baardzo mi się spodobał i złożyłem go zanim jeszcze napisałem wiadomość z wrażeniami po otwarciu. No, a smuteczek, bo do tej pory skupiałem się na większych modelach, co pozwalało mi na trochę rozsądku w częstotliwości zakupów. Teraz jak wiem, że te małe modele są takie zajebiste, niestety mój portfel będę musiał zamykać na jakiś zamek czasowy xD
5. Pod numerem piątym znalazło się uzupełnienie zestawu budowlańca. Do rękawic roboczych dostałem flaszeczkę. Flaszeczkę o tyle niebylejaką, bo to DIY prosto od Pana dziadka różowej mireczka (ze strony ciotka wuja drugiej żony, wiesz Halinko).
6. Na koniec małe niepozorne pudełeczko, a w środku jakaś aluminiowa tuba z napisem OCB. No i tak też się czułem po otwarciu. Zapytałem sam siebie O Co Biega? Bo nie wiem zupełnie do czego może to służyć #pdk

Na podsumowanie powiem, że w tej ankiecie końcowej odnośnie wykopaki dałbym za wzorowy przykład uczestnika tegoż właśnie mireczka @OdmieniecGerwant wraz z jego różową, która Mirabelką nie jest, ale pretenduje :) Dziękuję wam za chęć niesienia radości i miłe słowa. Wesołych Świąt!

#pokapake #wykopaka
Pobierz
źródło: comment_1671642827OBoTeB0xubhRH171jSV4kF.jpg
  • 3