Wpis z mikrobloga

@Nanuno: Ja robię taką imprezę, że pewnie mnie zamkną 'za zakłócanie'.
Trzeba się cieszyć jak umiera szkodnik i złoczyńca - nie widzę w tym nic nieodpowiedniego.
@SaperX Dla jednych szkodnik dla drugich bohater. Prawda jest taka, że drugiego takiego polityka jak Kaczyński u nas nie ma. Gość jest wybitnym strategiem i zawsze jest o krok przed swoimi oponentami. Główną jego zaletą jest to, że jest prawdziwym patriotom i zależy mu na Polsce w przeciwieństwie do niektórych kiepów z opozycji.
@Nanuno: ja tam myślę, że otoczony jest przez cynicznych potakiwaczy którzy jadą na nim jak na łysej kobyle by jeszcze troszeczkę więcej pieniążków zarobić póki się da.
Sam kaczyński już jest za stary, kiedyś jego haki, szantaże i jątrzenie miały ogromny wpływ. Teraz jest już w bańce.

No i powtarzasz te smęty o patriotyzmie i że "mu zależy a innym nie". Karmiony tvp i karaczanem byłeś?
Tylko konkrety a nie chęci
@Fallenzgr Kaczor jest trzymany w bańce informacyjnej, przez te wszystkie brudne pały, żmijowe języki, które tuczą się orbitujac wokół niego. Im jest na rękę, że nie są w centrum uwagi i mogą kręcić wałki na boku. Mam nadzieję, że jak zdechnie to rzuca się sobie do gardeł i zacznie się festiwal przerzucania win.
@SaperX Nie zgodzę się z Tobą. Żaden z liderów partii koalicyjnych ani inny polityk PiSu nigdy nie odważył się zająć miejsca Kaczyńskiego, choć pewnie niejeden by chciał. Po prostu wiedzą, że taka próba wiązałaby się z ich porażką. Kaczyński trzyma w ryzach cały PiS i jest prawdziwym liderem tej partii. W przeciwieństwie do takiego Tuska zawsze był oddany Polsce, zawsze dbał o interesy i niezależność naszego kraju. Nie wiem co oczekujesz, żebym
Żaden z liderów partii koalicyjnych ani inny polityk PiSu nigdy nie odważył się zająć miejsca Kaczyńskiego, choć pewnie niejeden by chciał.


@Nanuno: Bzdura. Ziobro z Kurskim się odważyli, ale im nie wyszło. "Aniołki PISu" też się odważyły.
ja #!$%@?ę XD ludzie w dzisiejszych czasach uważają się za cywilizowanych a to takie same zwierzęta jak 100k lat temu, chociaż nie, raczej nastąpił na tej płaszczyźnie regres
jedno nie lubić a drugie świętować bo ktoś umarł albo może umrzeć