Wpis z mikrobloga

Dotarła moja paczucha od @cadmus ( )
Jeśli czytaliście jego wpis z jego paczką to tak, macie rację - wylosowaliśmy siebie nawzajem. XD
Szansa jest na to pewnie niewielka, ale stało się!

Niepotrzebnie się @cadmus stresowałeś, bo ja co prawda jestem zakręcona jak świński ogon w wielu zainteresowaniach, ale na pewno doceniam wszelakie starania i uważam że nie ma takiej rzeczy której nie dałoby się w jakiś fajny sposób spożytkować. Puzzle z wiedźminem! I to jeszcze z gryfem! Najlepiej! Na pewno znajdą swoje miejsce w kolekcji. ( ʖ̯) Skarpety tego typu to coś co noszę po domu przez większość roku [jestem zmarzluchem, mi się robi dopiero ciepło jak na dworze temperatura przekroczy 25 stopni C, a z termicznymi gaćmi żegnam się w maju], więc im więcej par tym lepiej. Na święta takie ładne to będą jak znalazł! Cieszę się że podszedłeś trochę po swojemu do tematu filmów Disneya i że nawiązałeś do ulubionego filmu Twojego i Twojej córki. Też bardzo lubię Coco, w sumie chyba sobie zaraz włączę nawet. ( ) A te flamastry którymi malowałam bolid dla Ciebie na pewno się tu dobrze sprawdzą do kolorowania. Koty ze smaczków i puszek to na pewno są zadowolone, jednego smaczka już wciągnęły i jeszcze nie widziałam aby Nuki tak szybko zeżarła swoją porcję, zazwyczaj to Ritka wszystko pierwsza wciągała jak odkurzacz. (_ ) Na fotach jest tylko Nuki, bo Rita uznała że siedzenie w kuchni jest ciekawsze. Ze słodyczkami to trafiłeś idealnie, bo lubię i zamierzam pochłonąć wszystko co przyszło, a szczególnie Kasztanki. () Jeszcze raz życzę Ci Wesołych Świąt i udanej zabawy z rodziną, uciechy przy robieniu prawdziwej pizzy i tego wymarzonego powrotu do grania na gitarze!

To była moja pierwsza edycja Wykopaki i w sumie mam tylko jedno przemyślenie, wyjęte wprost ze Shreka - ja chcę jeszcze raz!

#wykopaka #pokapake
Scooterek - Dotarła moja paczucha od @cadmus ( ゚ ∀ ゚)
Jeśli czytaliście jego wpis z ...

źródło: comment_1671733107sqasTy3BKcC1SYe0w8DQsS.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz