Wpis z mikrobloga

W końcu mam chwilę, by na spokojnie usiąść i nacieszyć się tą oto, bardzo postaraną #wykopaka <3
Wydaje mi się, z małą pomocą wujka google ( ͡° ͜ʖ ͡°) że moim Mikołajem jest @jednorybek - daj znać, czy zgadłam, czy pudło.

Paka bardzo mocno spersonalizowana - zarówno dla mnie, jak i dla mojego koctwa :D Największa radość (BYŁY PISKI ZACHWYTU) jest z zegara - jakoś od września szukałam zegara, który mogłabym umieścić w rogu pokoju na meblach po tym, jak poprzedni dokonał swego żywota. Dostałam zegar. Z kaczkami. Idealnie pasujący w te 33 centymetry przestrzeni, które chciałam przeznaczyć na zegar. Jestem nim zachwycona, nawet miałam w gablotce pasującą podstawkę, by zegar postawić i żeby od razu cieszył oko. No i jest taki przaśny, z kaczuchami, przesłodki - jakbym go zobaczyła, to sama bym go kupiła! Bardzo w moim stylu. No i jak wyżej wspomniałam, od dłuższego czasu szukałam zegara, cieszy potrójnie!


Nalewka rozwaliła nas na łopatki i dla podkreślenia rzułtości będzie konsumowana na garażu w #ziuta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kocyk mięciutki, cieplutki i choć (chyba) nie napisałam, że mój ulubiony kolor to różowy, to właśnie taki różowy dostałam. Cieszy oko, daje ciepło i pasuje do wystroju, jest mięciutki - czegoż więcej mogłabym chcieć?

Jako, że mam wanne mocno doceniam pachnącą bombę musującą w postaci różowego konika i akcesoria do kąpieli, szczególnie kaczko-jednorożca XD Niebieski, zanim porwał mi michauka biauka prychnął mocno na kaczko-jednorożca. To pachnące w szpreju to mgiełka do twarzy, różana, ładnie pachnie i robi miękką skóre na buzi. Pisałam już, że lubie miękkie?

Słodycze też trafione, toffifee bardzo kojarzą mi sie z dzieciństwem, a toblerone traktuje jako słodycz najwyższej kategorii. TOP wybór. Ciasteczka pyszne, miękkie i bardzo świąteczne w smaku, w kształcie corgidupki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie dotrwały w całości nawet do zdjęcia - oczywiście doszły całe, nienadgryzione, ale nie mogłam się powstrzymać przed spróbowaniem.

Mireczku, bardzo Ci dziękuję. Zawsze, gdy będę sprawdzać godzinę w salonie - a jest to centrum mojego życia domowego - będę pamiętać, że taką fajną rzecz mam, a rzecz ta pochodzi od Ciebie. Zarówno Tobie, jak i pomagającemu Ci elfowi w postaci różowego przesyłam śląskie buziaczki i życzenia by święta były dla was łaskawe - bez pospiechu i gonitwy, byście dobrze sobie pojedli, żeby wam uszka na żołądku nie leżały, a z choinki igły nie pospadały.

To była moja pierwsza edycja wykopaki i nie żałuje nic a nic. Wiem też, że za rok na pewno wezmę udział ʕʔ

#pokapake
Pobierz jatylkozapytac - W końcu mam chwilę, by na spokojnie usiąść i nacieszyć się tą oto, b...
źródło: comment_1671742072fI3IWzpQmBzOzob8Yk7Y2H.jpg
  • 4
@jatylkozapytac: Dobrze trafiłaś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardzo się cieszę że prezent się spodobał, byłem zestresowany od kiedy pojawił się wpis o odbierzesz paki po pracy, a jak o 18:30 nie było jeszcze Twojego sprawozdania, to byłem pewny że paczuszka nie trafiła w Twój gust ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Napisałaś że Twój ulubiony kolor to rózowy, stąd własnie taki kolor kocyka

Wszystkiego najlepszego
@Jednorybek: mialam wyrzuty sumienia, ze tak dlugo czekalam z rozpakowaniem paki, ale to byl na prawde bardzo ciezki dzien ( ͡° ʖ̯ ͡°) za to paka mi go wynagrodzila, taki promyk radosci w natloku zawodowo-migrenowych spraw. Mysle tez (a teraz, po rozpakowaniu jestem juz tego pewna), ze nalezal jej sie odpowiedni szacunek, a nie rozpakowywanie na szybko w samochodzie. Zdecydowanie przerosla moje oczekiwania!!! Jeszcze raz dziekuje i