Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@koters: Plażo proszę, też mam 508 z 2020r i kupiłem go tylko dlatego że był za pół darmo.
1. Skrzynia biegów to dramat, powolna, w trybie sport szarpie.
2. Silnik (u mnie 180km) to minimum żeby to auto miało jakiekolwiek przyspieszenie. Ale już jak auto jest zapakowane na wakacje to można zapomnieć o dynamiczniej jeździe
3. Kamera 360 stopni która przekłamuje obraz xD
4. Kamera cofania takiej jakości że można piksele
@Marczeslaw: też mam taki w sedanie, wersja GT z 2021. Katalogowo 180k, kupiłem za mniej. W tej cenie jest to całkiem ok. Audi a4 byłoby dużo gorzej wyposażone. Co do wykończenia to jest w porządku, nie ma się za bardzo do czego przyczepić. Nie ma samochodu idealnego, mam porównanie do e klasy z 2022 gdzie w cenie 300k nie ma nawet keep lane assist czy adaptacyjnego tempomatu.
@Marczeslaw a widzisz, mi się nie podobają fotele aczkolwiek mam 194cm wzrostu więc większość foteli jest dla mnie niewygodna. Skrzynia się zgodzę, depniesz od niskiej prędkości to szarpnie między 3 a 4 najczęściej. Czy powolna, mam jedynie dobre porównanie z superbem z 2019 to działanie podobne albo i lepsze. Też mam piano, #!$%@?ć te rysy, na początku czyscilem szmatką z futerka z odbytu młodej uchatki a i tak rysowało;) Co do Włoch,
Pobierz koters - @Marczeslaw a widzisz, mi się nie podobają fotele aczkolwiek mam 194cm wzros...
źródło: comment_1671884396gHI2oVXi6anKCFd1mnGmsK.jpg
@Marczeslaw też się zastanawiam, jednak to co się sprzedaje wystarcza i ewidentnie jest szerszym planem. Po co sprzedać 10 szt za 100k zł jak możesz 6 szt. za 185k zł. Wszystko się zgadza, jak cena będzie zbyt wysoka to wejdzie wynajem producencki, ewidentnie to jest cel tych działań. Dostaniemy poprostu ofertę na użytkowanie samochodu, możesz wziąć nowego, czterolatka, powyżej siedmiu. Samochody oczywiście wyposażone po sufit, ale większość rzeczy dostępna w dodatkowej subskrypcji,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@fanmarcinamillera: no nie jest dla może 0,1% ludzi w Polsce.
Średnia to 7k brutto, czyli jakieś 5k netto, na 2 osoby to daje 10k netto. Zakładając wydatki jak dla biedaka 5k, to zostaje 5k meisięcznie i dalej potrzebujesz 3 lat by tyle zaoszczędzić, a żyjesz jak robak przez ten czas. A dodajmy że średnio lub wyżej zarabia ile? 20-30%? Do tego 2 osoby żyjące razem i tyle zarabiające to szansa jeszcze