Wpis z mikrobloga

Kolega trolluje, żadnego chłopaka nie ma, można się rozejść. Nie pozdrawiam fałszywych tęczowych pasków.

Ten sam wpis sprzed 2 lat

Dodaje te tagi bo pod nimi wrzucił wpis:
#niebieskiepaski #rozowepaski #pokazniebieskiegopaska #homoseksualizm #itsokaytobegay #swieta #rodzice #rodzina #lgbt #pokazmorde #teczowepaski

Pobierz kitq - Kolega trolluje, żadnego chłopaka nie ma, można się rozejść. Nie pozdrawiam fa...
źródło: comment_1671875504F1Y5C7BdTryeSsXyGvddIy.jpg
  • 108
Wołam plusujących oryginalny wpis, którym należy się sprostowanie (proszę usunąć plus z oryginalnego wpisu, aby nie być więcej wołanym):
@Francis_Drake, @BolczyQ, @kori1234, @marg-g, @indienook, @arti040, @Jag1enka, @wypokssiepaue, @mariusztkd, @SiennyStog, @nierusz, @3Mw_, @DecibelHS, @jurgus91, @PanTrytytka, @encens-flamboyant, @Kotlet-Schabowy, @alxnr, @AnimalMotherPL0, @ziolo86, @Operator_imadla, @Viaderski, @krytyk1205, @Piesa, @Pitzonik, @dononek, @
Wołam plusujących oryginalny wpis, którym należy się sprostowanie (proszę usunąć plus z oryginalnego wpisu, aby nie być więcej wołanym):
@Gwendeith, @Davidvia0, @aatadnalyst, @aleksander-DD, @Lemmonix, @WilqZly, @DeathFromSandman, @54545454, @fornix, @ToJanusz, @Reaven, @discrayt, @vlt_, @KRZYSZTOF_DZONG_UN, @kamin, @kareneus, @Kronkin, @GoferNothern, @Gamtaro2, @Vadiss, @Swiety_od_mordercow, @WebsterBolek, @zdjecie_z_wenszem, @ImperatorPL, @lijka, @Jerzy_Kudelski, @
Wołam plusujących oryginalny wpis, którym należy się sprostowanie (proszę usunąć plus z oryginalnego wpisu, aby nie być więcej wołanym):
@Zangetsu, @Landscape, @BaRi, @Farrahan, @Jimbambo, @okretowy_sanitariat, @Nesto149, @Devhar, @LJBW603, @Meserole, @Maciej_polit, @Mala_kicia, @biceps35, @ReduktorGowna, @Talim, @Dzimi22, @czulystefan, @Mephistoph, @szklo-na-warsztacie, @MpowerUK, @Blad_pojedynczego_spostrzezenia, @czarnaMamba97, @klokupk, @cwireq, @Xarphax, @Not_your_medic, @
Wołam plusujących oryginalny wpis, którym należy się sprostowanie (proszę usunąć plus z oryginalnego wpisu, aby nie być więcej wołanym):
@ProstyRolnikZPodlasia, @Initiall, @rumpac, @blejs, @kinnamonon, @h4xxx, @a19, @Hubertosik, @QbusX, @czarlipe, @InverterSafe, @Tazi, @adam-buk, @sonthonax, @karetiv, @maciejkoks, @kolejnekontowypokowe, @Cheekyscrub, @kuklung, @AcisalMay, @octoberman98, @warchol-, @mel0nik, @emjot86, @PeaceDeepSoul, @To_jest_dramat, @
Wołam plusujących oryginalny wpis, którym należy się sprostowanie (proszę usunąć plus z oryginalnego wpisu, aby nie być więcej wołanym):
@PanzerWaffel, @SwagsterxD, @Bounty, @majkkali, @LoginBezPomyslu, @yasutora, @sqbi_, @ojczyznoslaw, @Awerege, @isomalta, @anesthetize11, @czarnanoc, @laxmanCR7, @Ciupagaa, @matkaPewnegoMirka, @freddie_mial_kury, @ambitnynick, @borislavvv, @Krznl, @Morgooth, @lukmar, @Matteoto, @Maniut, @ajet, @Storrada, @Ja_tu_tylko_pacze, @