Wpis z mikrobloga

Ten sezon to był spinoff xD czy właściwy 3 sezon xDDDDDDDDDDDD pozdrawiam osoby które chcą ogarnąć fabułę bez książki, bo to co ten serial pokazuje bardziej przypomina zbiór opowiadań, i to nawet nie w uniwersum, bo wspólne to są nazwy postaci xDDDD w sumie ocena 3/10 bardzo trafna, byłoby 1/10, ale za to, że ma tylko 4 odcinki to trzeba im podnieść.
#wiedzmin
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Returned: ale ja już sam nie wiem czy to jest dodatkowo, czy to jest jako 3 sezon. Czy co to jest xD szkoda słów, znaczy jako serial można ocenić jako 4/10. Bo krótki, nudny, przewidywalny. Jeśli to ma być kolejny sezon wiedźmina to 0/10.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Returned: obojętnie kto by tam był, te 4 odcinki to kompletny ściek. 100000 raz odgrzewany kotlet, gówno historia którą można streścić w 10min nie pomijając żadnego szczegółu.
@SGTIHALIT: z tego co kojarzę to ma być to prequel, bo Sapkowski nie napisał zbytnio o przeszłości, to uznali że wymyślą sobie sami co tam się działo, więc nic dziwnego że nie ma związku z książkami skoro nie jest na podstawie książek
@SGTIHALIT: nawet nie wlaczam, ale powiem szczerze - myslalem, ze nie jestem rasista, ale ktos bardzo chce, zebym byl. Jak mysle o wiedzminie (i tak, wiem ze Sapek poruszal temat nietolerancji itd.), to widze siwych, doswiadczonych zyciem mutantow i piekne czarodziejki. Jak wita mnie plakat z "roznorodnoscia" kojarzona z dzisiejszymi, czasem sztucznie pompowanymi problemami, to wiem, ze w tym serialu wiedzminskie uniwersjm bedzie tylko tlem :p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zacky: ale ten prequel można by skrócić do 10min wstawki. Do komiksu który był czytany między rozdziałami w gierce. Tam dosłownie nic się nie działo. Sztuką obecnych seriali jest zrobić odcinki z niczego. Mógłby oglądać prowadząc auto, a nie miałbym nic znaczącego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Returned: w/e w tą różnorodność. Ale wątek geja jest przedstawiony przez postać która jest 5min na ekranie, i jedyna scena w jakiej występuje to ta s której jest gejem xDDDD poziom abstrakcji lvl Netflix. Fabuła tych 4 odcinków to 10-15min. Reszta to losowe wstawki które jedynie przedłużają czas trwania "serialu".
@Returned: oglądałem ostatnio the recruit, i był tam czarny gej. Co prawda serial polecam, ale ta postać jest napisana dosłownie jak pod wytyczne że musi być chociaż jedna osoba homo w serialu. Postać ta pojawia się raz na jakiś czas, mówi o tym, że ciężko mu znaleźć chłopa z którym się chajtnie i rzucił raz tekstem że czarnym jest trudniej, ale na szczęście poza tym nie napchali nic na siłę, czyli