Wpis z mikrobloga

#komputery #sluchawki #pcmasterrace
ema, polecacie jakieś słuchawki bezprzewodowe do kompa? Szczerze mówiąc nie zależy mi żeby były jakąś topką, ważne żeby miały mikrofon. Mam problem z łamiącymi się kablami, i uznałem że chyba pora dać więcej niż 80 ziko ale mieć spokój i nie wymieniać słuchawek co roku
  • 10
@fexxer: no ale tak czasem jest, chociażby ja tak miałem w soundmagickach, bo producent wołał estetykę kabla nad trwałość i sobie popękał wszędzie. U brata w nausznych genesisach chyba kabel zamienił się w spagetti( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vulcanitu Ogólnie mi i tak bardziej chodziło o nauszne/wokółuszne, bo z dokami to zawsze trochę więcej problemów. Tam ten kabel jest bardziej podatny na uszkodzenie, bo często się wrzuca słuchawki do kieszeni zwinięte i inne cuda. E80 to słuchawki sprzed 7 lat, sama firma dla mnie nigdy nie była jakimś wyznacznikiem jakości, to jedne z pierwszych chińczyków, które po prostu były dobre. Obecnie to one właściwie nie mają prawa bytu przy tych
@fexxer: szczerze mówiąc nie mam pojęcia co robię źle, ale zwykle kabel pęka gdzieś w okolicy łączenia słuchawek z kablem, ew głębiej, już w słuchawce. Może to kwestia że kupuję zwykle słuchawki za 80 zł bo głównie mają zadanie wygluszyć telewizor który stoi obok. Przyznam że spadły mi raz czy dwa, ale więcej niż parę rys się nie stało, i działały normalnie, jednak chcę mieć już z tym spokój i kupić