Wpis z mikrobloga

Polska policja zatrzymuje na pustym parkingu 26 grudnia o godzinie 13:00 17-letniego chłopaka z dziadkiem, ktory go uczy jeździć i dzieciak stanie przed sądem.

Tymczasem tow. Komendent Główny Policji obywatel Jarosław Szymczyk rozpieprdziela pół komendy granatnikiem z Ukrainy i nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności.
#policja
Pobierz niezdiagnozowany - Polska policja zatrzymuje na pustym parkingu 26 grudnia o godzinie...
źródło: comment_1672253241s5h2O00nokyILZlbxD7uXY.jpg
  • 152
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niezdiagnozowany: #!$%@? mnie obchodzi co robil. Z zalozenia nikt nie planuje wypadku, a tu chodzi o brsk srodkow prewencji, ktore towarzysza normalnej jezdzie, jak ubezpieczenie, ktore dziala tylko przy posiadaniu prawa jazdy.

Ale ty jestes odklejony. Policja zla bo tak, i jeszcze zamiast odpowiedziex na argumenty to tworzysz hiperbolizowane historyjki, 0 skill retoryczno-logiczno-erystycznego. Po polaku nie spodziewałem sie wiecej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bekonik: moze wygladac inaczej tylko mowie o prewencji w sprawie wypadkow. Jesli bedzie u nas prawo, ze ktos ponosi odpowiedzieealnosc (kasa i karna) to niech sie bawia.

Nie bronie przepisów tylko wysmiwam glupote opa.

Kazdy sie zesral, a jie widzi o co chodzi, problemem jest brak pewnych prewencyjnych mechanizmow ktore towarzysza komus z prawkiem jazdy, a gowniak (z dziadkiem, co moze juz sam nie powinien miec prawka, bo za stary) ich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@OddajButa123: to inna historia. Jak bedziesz tak porownywac dalej to wyjdzie, ze mozesz kogos zabic, zgwalcic, bo znajdziesz zabojce jak Hitler, ktory popelnil zabojstwa i nie zostal skazany prawomocnie, to ty tez nie musisz.

Glupia retoryka, nauczcie sie podstaw dyskusji, a pozniej włączajcie sie do rozmowy, bo zal to czytac.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@OddajButa123: no to idz o tym dyskutowac.

Ja mowie o tym co inni, czyli o prawie jak to ma dzialac. Spoko, tez moge sie zgodzic ze "fajnie by bylo" zrobić szkolenie gowniakowi, tylko ja chce uslyszec sformalizowana forme takiego prawa, ktore omawia najwazniejsze kwestie jak odpowiedzialnosc karna, kto mialby uprawnienia i e jaki sposob je zyskac, ubezpieczenia itp.

Bo te wszystkie zagadnienia buduja cos co juz istnieje i jest sformalizowane pod