Wpis z mikrobloga

Zajady mi się robią ze śmiechu gdy ruskie trolle płaczą o RZEKOMYCH !! CZASZKACH TOTTENKOPF u pojedynczych Ukraińców

Jednocześnie kacapki nie rozumieją ze Polak widzi i rozumie, ze czerwień, sierp i młot, car czy caryca są symbolami ruskiego społeczeństwa i są czczone przez jego zdecydowana większość.

I przypadkowo się kacapskim trollom zapomina ile milionów Polaków wymordowała ruska zaraza przez lata :D

#wojna #ukraina #rosja
  • 37
Jednocześnie kacapki nie rozumieją ze Polak widzi i rozumie, ze czerwień, sierp i młot, car czy caryca są symbolami ruskiego społeczeństwa i są czczone przez jego zdecydowana większość.


@Grzesiok: mają literalnie zwłoki Lenina na placu czerwonym, a nad każdej wieży tam na szczycie stoi czerwona gwiazda. To naszym gierojom sprzed komputerów nie przeszkadza

Gdyby czaszka była symbolem nazistowskim, to wykop by je usuwał. Tak jak swastyki. Tam nie było historycznego loga
Pobierz Atreyu - > Jednocześnie kacapki nie rozumieją ze Polak widzi i rozumie, ze czerwień, ...
źródło: comment_1672256400lHB8QGA6C40UchqnyJX4JR.jpg
ale fikoły jakie niektórzy robią


@muskutanin: Tak, to jest zupełnie zbędne i szkodliwe. Pełna zgoda.
Jeżeli nazistowskie naszywki motywują ich do lepszego tłuczenia okupanta jestem w stanie przymknąć na to oko.

Choć zastanawiam się czy ich popularność nie jest czasem wynikiem wpierania tego przez rosję. Na zasadzie, chcecie nazistów to proszę, tutaj jesteśmy. Trochę podobnie zachowywali się z początku rosjanie, demonstracyjnie paradując z komunistyczną symboliką.
@puszkapandory: wiesz, jeżeli ktoś przymyka na to i uważa to za słuszne to niech to robi, mi nic do tego, ale jeżeli ktoś używa naszywek o takiej, a nie innej symbolice to trzeba mówić wprost, że jest nazistowska, a nie robić na wszelkie możliwe sposoby fikoły. Ciężko mi się ustosunkować do tego co dalej napisałeś o popularności używania naszywek, ale skoro tak uważasz to szanuje swoje zdanie
@Heyolok: róznica jest prosta. Nie każda czaszka to tottenkopf. Nie każda swastyka to nazistowska swastyka.

Jeśli jakiś żołnierz ukraiński chodzi sobie w mundurze SS mam to w dupie póki jest to jednostka. Idioci są też u nas.
Natomiast CAŁY naród ruski gloryfikuje bandytów, ludobójców i zbrodniarzy wojennych od carów przez lenina, a na stalinie kończąc.
@eeehhh: Ty jesteś jakiś upośledzony? Poczytaj sobie jakie znaczenie ma swastyka w różnych kulturach i religiach. Ja nigdzie nic o ukraińcach nie piszę ty śmieszny człowieczku. Ja wyśmiewam to w jaki sposób kacapy nieudolnie szczują Polaków na ukraińców zapominając o tym, że sami jako naród od lat gloryfikują zbrodniarzy, którzy wykosili miliony Polaków. Czytaj ze zrozumieniem, bo się posrasz z ekscytacji

@Heyolok wystarczy czytać ze zrozumieniem. Pokaż mi JEDNO miejsce gdzie
@muskutanin: Bardziej przerażające są fikoły jakie niektórzy robią żeby udowodnić że randomowa czaszka jest symbolem SS :D

Nie każda czaszka to czaszka SS
Nie każda swastyka to swastyka nazistowska
i nie mówię tutaj konkretnie o ukraińcach. Mówię całościowo.

Natomiast śmieszne wschodnie ludy próbują nas skłócić dopatrując się w pirackiej czaszce symbolu SS. Zapominając, że cały ich naród wielbi zbrodniarzy :D I tyle.
@Grzesiok: prawda, czasem zdarzają się fikoły w drugą stronę jakby niby symbol ss na fladze podarowanej Bidenowi, ale te niektóre czaszki jakie przeleciały przez tag przez te kilka miesięcy rzeczywiście miały coś wspólnego z nazizmem i osoby, które twierdziły inaczej albo trollowały albo są zwyczajnie głupie bo inaczej nie można powiedzieć
@muskutanin: Sprawa jest prosta. Żołnieże ukraińscy biegający z symbolami SS to zwyrole i powinni być piętnowani ale to +- JEDNOSTKI.

Natomiast kto najgłośniej o tym krzyczy i próbuje zwrócić naszą uwagę? Ruscy, którzy nie jako jednostki, a jako zdecydowana większość gloryfikują zbrodniarzy i bandytów. Tyle chciałem przekazać ale kilku chamów temat przerósł.
@Grzesiok: nie oszukujmy się, trzeba #!$%@?ć jednych i drugich. ruskich za symbole odnoszące się do komunizmu i nazizmu bo tacy o ironio też się trafiali i Ukraińców za symbole nazistowskie. Według mnie trzeba o tym mówić i nie przymykać oka, a tym bardziej robić fikołów bo zrobi się tego normalność. Problem jest taki tu na wykopie, że niektórzy nie potrafią rozmawiać w cywilizowany sposób bo jesteś wyzywany od onuc albo ukrofili
@muskutanin jedno mi tutaj nie pasuje. Jeśli Ukraińcy posługują się nazistowska symboliką i mają do niej sentyment, to dlaczego nie zaatakowali Rosji? Przecież to właśnie robili naziści