Wpis z mikrobloga

Kurza paka, miał być odwyk w 2023, to wychodzi Elixir mojego ULUBIONEGO Invictusa i TOP-owego Paco Rabanna. Za zwykłego Victory łapałem komplementy, a na Elixir to wolę nie myśleć. Przecież ten flakon już sam w sobie jest tak majestatyczny, że prawie dostaję pełnego orgazmu na sam widok.

@bydgoszczvx jakbyś kiedyś go widział/testował/rozlewał to pamiętaj o mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
Pobierz Rzewliwy_wykolejeniec - Kurza paka, miał być odwyk w 2023, to wychodzi Elixir mojego ...
źródło: comment_1672682812rQDd8l3zIoS3Zm17OVtbQU.jpg
  • 13
@alvaro1989: Gusta guściki. Mnie się podoba. Jest minimalistyczny, ale w tym estetyczny. V stało się już tutaj znakiem rozpoznawczym. Całość przypomina mi puchar, co dobrze gra z nazwą. Górę także lubię, fajny materiał, palec się nie ślizga. Ogólnie spoko sprawa na półce postawić, czy fotkę cyknąć jakąś 'aesthetic' ;-)
@Rzewliwy_wykolejeniec: cóż, przynajmniej są konsekwentni. Nie wiem czy Fame nie jest nawet gorszy jak Phantom.


@alvaro1989: moim skromnym zdaniem nie, w tym Fame przynajmniej coś tam się dzieje, jest to mango i są białe kwiaty, całość nie jest takim ciężkim, słodkim ulepem jak Phantom.

@RumClapton: [...] No i jest jeszcze Paco, ten unisex czarny.


Który swoją drogą jest naprawdę przyjemny jako daily, naprawdę.
@alvaro1989: a, to przepraszam. Jeśli chodzi o flakony to może lepiej się nawet nie wypowiadam, bo jedno i drugie jest obrzydliwe. Wstyd mi byłoby coś takiego postawić na półce, jeśli mam być szczery xD już nawet te odpałowe flakony jak JPG Scandal albo CH Good Girl nie są takie złe przy tym.