Wpis z mikrobloga

@Acrylic: te auta szly do klientow indywidualnych z rabatem flotowym, wchodzac do salonu z ulicy bez negocjacji dostawales auto w cenie kompatku „nie premium” - mpakiet, jakies dodatki typu lepszy lakier, asystent parkowania, kamera, automatyczne lampy drogowe etc - 111k i auto odebrane w 2022 roku. Zobacz ile teraz kosztuje zwykle tipo z litrowym silnikiem.
A tu dostajesz auto z automatem, 140KM(na miasto wystarczy i spokojna jazde po autostradzie tez, i
w x4 jezdzij tylko w trybie sport, tylko uwazaj bo naped zostaje przekazany ma tylną oś. A jak szukasz wiecej wrazen to sport+ :)


@Zbieracz_kapiszonuf: Próbowałem postawić ją bokiem na rondzie, jedynka bardzo ładnie to robiła mimo przedniego napędu, widać, że PDC specjalnie jest zaprogramowany po takie głupoty, X4 przy takim samym stylu wprowadzanie w poślizg, #!$%@?ło ją jak słonia na lodzie :)

Pdc to park distance control czyli czujniki parkowania.
@myszczur: u mnie inna marka, ale raz latem w drodze na wakacje 400km od domu, kiedy na zewnątrz było z 40 stopni, po kliknięciu aktualizacji przestała działać klimatyzacja i wogóle całkowicie nawiew, a na desce pojawiła się informacja, aby umówić się na wizytę w serwisie. Ech kiedyś to było, przekręciło się i działało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@osdpl: nie ogarniam o co chodzi. Co ma pdc do wchodzenia w zakrety?

Sorry nie miało by do ciebie. Też jestem ciekawe co kierowca tej bestii chce od pdc.
w Hondzie działa bez zarzutu od 3 lat...


@Anakee: nie mówię, że takich aut nie ma, każdy Mirek mi zaraz powie, że w jego działa dobrze - ja po prostu takich nie spotkałem. Zawsze coś.
Z pewnością nie w każdej Hondzie działa jak należy, bo znam przynajmniej dwie, w których są problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@inrzynier: Mi wyszło 8.5 sek na dragu. Nie ścigam się na mieście, choć kiedyś starą E39 po FL 2.5 192km zostawiłem z tyłu. Auto to nie tylko moc, ale zawieszenie, hamulce i prowadzenie, uwierz mi F40 zapewnia te wrażenia na wysokim poziomie. W planach mam chipowanie, ale to nie teraz, zresztą z tego co wiem, nikt nie złamał tego silnika w wersji po 2021 roku, a powinien pójść na 178~188km, przy
starą E39 po FL 2.5 192km zostawiłem z tyłu


@myszczur: nie no ja ci wierzę, takie E39 to może na 10-letnich oponach jechać nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Technologia TwinPower sprawia, że jednostka ma bardzo wysoką sprawność,


@myszczur: trochę mnie śmieszy, że nabrałeś się na jakiś marketingowy bełkot, bo ta jednostka ma po prostu jednozwojową (single-scroll) turbosprężarkę i bezpośredni wtrysk, więc nic tam bliźniaczego nie ma.
nie no ja ci wierzę, takie E39 to może na 10-letnich oponach jechać nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)


to było od prędkości około 30km/h

trochę mnie śmieszy, że nabrałeś się na jakiś marketingowy bełkot, bo ta jednostka ma po prostu jednozwojową (single-scroll) turbosprężarkę i bezpośredni wtrysk, więc nic tam bliźniaczego nie ma.


@inrzynier: Ja się na nic nie nabrałem, to jest 2-zakresowa sprężarka, jeden zakres niskich obrotów,