Wpis z mikrobloga

A teraz inaczej: jesteście patusem co na bandyterce dorobiła się motoru, normalny chłopak ten motor sobie pożycza, patus idzie na komendę #!$%@?ć się na normalnego chłopaka. Czy patus jest konfidentem?
@eldo1234: No według stowarzyszenia prawdziwych gitów na wolności jeśli jest jakiekolwiek białko na Ciebie do końca życia jesteś frajerem. Ja zeznawałem w sprawie rozwodowej mojej rodziców więc też jestem frajerem i konfidentem.
@lukiboss: czytales te papiery ferariego? On tam nikogo nie bronil xD. Stal jak #!$%@? kiedy kopali jego kolege, ktory stanal w obronie kolezanki. Pozniej pojawil sie jakis starszy kuzyn i przegonil tych typkow. A Ferrari ktory w calej akcji nie bral udzialu, oprocz stania obok gdy wyzywali jego kolezanke i kopali jego kolege - poszedl na policje o tym zeznac.

Ten kopany koles co mial starego policjanta nawet nie poszedl tego
@WiktorekS: ty #!$%@? idioto bo wiedzial ze nie ma szans z kilkoma chlopami. To jedyne co powienien zrobic to drzec sie na cale osiedle po pomoc by ludzie sie zlecieli i natychmiast dzwonic po policje.
Ja juz tyle razy na policje dzwonilem, ze nie zlicze i jestem w #!$%@? dumny ( ͡° ͜ʖ ͡°) calkiem niedawno sasiad ktorego znalem, czasem gadalem znalazl sobie dupe, pewnego dnia sie
@corryand: o czym ty sie rozpisujesz. Typ mowi ze bronil jakies 14 latki zaatakowanej nozami, w momencie gdy w bialku ktore lata mozna przeczytac ze nikogo nie bronil, ci kolesie nikomu nie grozili nozami, te kolzanke tylko wyzywali, a jego kolege przekopali. Samemu ferrariemu nic nie zrobili, bo ten w calej sprawie nie odezwal sie nawet slowem. I to wszystko.

A swoje historie zostaw dla kogos kto chce ich sluchac, bo
@corryand: ale nauczysz sie kiedys czytac?

OP napisal w nawiazaniu de ferariego

czy 16 letni chłopak który obronił dziewczynę przed chłopami z nożami, a następnie został przez starego zaciągnięty na policję aby zeznać na starszych patusów którzy #!$%@? ze sprzętem rzucili się na nieletnią dziewczynę to konfident czy nie

To wyjasnilem ze ferari nikogo nie bronil i ze nikt nie napadl ze sprzetem na nastoletnia dziewczyna.

Tyle. Ani nie pochwalilem, ani