Wpis z mikrobloga

@CandyToy: znalazłem coś takiego (3 litry przy licznikowych 95 km/h). Ale to mnie akurat w ogóle nie dziwi, w końcu to nowoczesny diesel z 8 albo 9 biegami (tam jest chyba poniżej 1300 obrotów przy takiej prędkości):
Zapaczony - @CandyToy: znalazłem coś takiego (3 litry przy licznikowych 95 km/h). Ale...
@Zapaczony: jeżeli japończyki ogarnęły dół w tych konstrukcjach to czemu nie, sam wiem że można tak małe liczby zrobić: Skoda Fabia II 1.2 htp(benzyna n/a) w trasie z predkością 90-110km/h można spalić 4-5l/100
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zapaczony: ja na autostradzie swoim 1.3 jtd zszedlem do 3.9l mimo, ze nie jezdze jeszcze zbyt dobrze, ale ogolnie co do pytania to sie nie wypowiem, bo sie nie znam (tak o, sie chwale, czy tam zale ( ͡° ͜ʖ ͡°))
@Zapaczony: wtryski 3gen. układu CR naprawdę dają radę . Szkoda , że ich konstrukcja w serwisowaniu będzie bardzo droga. Podejrzewam, że takie wyniki to radio off ogrzewanie i klima off . Także trochę z przymrużeniem oka też trzeba je odbierać .
@trzaichlac69: im raczej nie zależy jak na najmniejszych wynikach. A w moim aucie (też mały silnik 1.3 benz.) to wyłączenie klimy niczego w spalaniu nie zmienia, a wiem, bo mi po prostu klima padła i jeżdżę bez ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zapaczony - @trzaichlac69: im raczej nie zależy jak na najmniejszych wynikach. A w mo...