Wpis z mikrobloga

nieee no mordo #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) co ty na wykopie boxdela będziesz bronil nawet jak ma rację? usuń konto ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@essos: ale czaisz ze to boxdel sral sie do ludzi o uzywanie tego slowa xD? Czy nie dociera? A teraz sam to robi.

Podobnie chcial zcancelowania prime bo patologia, a teraz robi wieksze pato niz ktokolwiek kiedykolwiek zrobil na prime.
ale czaisz ze to boxdel sral sie do ludzi o uzywanie tego slowa xD?


@WiktorekS: W ktorej sytuacji konkretnie? Bo jesli mowisz o sytuacji z konopskim, to chyba jestes ułomem, bo wiadome, ze jako włodarze nie będą tego akceptowac
@WiktorekS: xDDDD czyli jednak miales na mysli tylko tą sytuacje? Co za przylugp ile ty masz lat?

Oni probolwali jakkolwiek odpowiedizeć, bo typ pyskowal do ludzi dla ktorcyh praucje i z ktorymi nie ma konfliktu. Z drugiej strony boxdel, ktory nie nawidzi joźwiaka i palel ktory jest miejscem do cisniecia sie wzajemnie. Jak mozna byc tak głupim zeby nie widziec różnicy. Tragedia typie
@essos: nie, to ty jestes przyglupem. Nie znajdziesz mi zadnego twitta zeby Boxdel wczesniej uzywal tego slowa. Bo jak trenujesz sporty walki, to trenujesz je w klubach sportow walki, a te dalej w wiekszosci wywodza sie z ulicy (bo tam zaczynali dzisiejsi trenerzy mma 20 lat temu).

Wielokrotnie tez przelecial mi twitt czy short z Boxdelem wyjasniajacym ze ludzie nie powinni uzywac slow ktorych znaczenia nie rozumieja.

A wystarczylo sie nacpac
nie, to ty jestes przyglupem. Nie znajdziesz mi zadnego twitta zeby Boxdel wczesniej uzywal tego slowa. Bo jak trenujesz sporty walki, to trenujesz je w klubach sportow walki, a te dalej w wiekszosci wywodza sie z ulicy (bo tam zaczynali dzisiejsi trenerzy mma 20 lat temu).


@WiktorekS: O czym ty chłopie gadasz? Pisałes o konopie, wiec po co mi tu wyjeżdzasz z czymś takim? Nie wiem o co wo gole ci
@essos:

ale czaisz ze to boxdel sral sie do ludzi o uzywanie tego slowa xD?


Tak ci napisalem. Przytoczyles sprawe Konopa to pociagnalem ze tak,.tam m.in. sie sral. Co nie oznacza ze tylko tam sie sral.

Nienawidzi go, od dawna nieraz to powtarzał. A wczesnuej nie bylo zadnych pomysłow na wlke. I ma tez powody zeby go nienawidziec


Wielokrotnie tez mowil ze schudnie, ze ma kontuzje, ze nie cpa. To jest